مدیران خودروعصر اعتبار

افتتاح ایستگاه متروی کیانشهر در هفته آینده

عصر ساختمان-مدیرعامل متروی تهران از افتتاح ایستگاه متروی کیانشهر در هفته آینده با اعتبار ۱۵۰ میلیارد تومان خبر داد.

افتتاح ایستگاه متروی کیانشهر در هفته آینده
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از ایسنا، علی امام با اعلام خبر افتتاح ایستگاه متروی کیانشهر، گفت: هفته آینده با حضور شهردار تهران و اعضای شورای شهر ایستگاه کیانشهر واقع در خط شش مترو افتتاح می‌شود.

  وی با بیان این‌که تمامی ایستگاه‌های خط شش مترو در این دوره مدیریت شهری به بهره‌برداری رسیده است، اظهار کرد: این ایستگاه 150 میلیارد تومان هزینه داشته است و تمهیدات ایمنی آن در نظر گرفته شده و پله‌ برقی آن نیز نصب شده است.

  مدیرعامل متروی تهران با بیان این‌که قول داده بودیم تا سه ماه بعد از افتتاح هر ایستگاه مترو نسبت به بهره‌برداری از آسانسورهای آن اقدام کنیم، ادامه داد: ما بارها اعلام کردیم که تا سه ماه بعد از افتتاح ایستگاه، آسانسورهای آن نصب خواهد شد و دیدید که در مورد ایستگاه میدان محمدیه و بسیج نیز شرکت مترو آسانسورها را نصب کرده بود، اما به دلیل اختلاف شرکت بهره‌برداری مترو و پیمانکار آسانسورها روشن نبودند.

  امام با بیان این‌که همزمان با افتتاح ایستگاه کیانشهر از پست برق فشار قوی نوبنیاد نیز بهره‌برداری می‌شود، تصریح کرد: تا پایان سال سه پست برق فشار قوی برای مترو وارد فاز بهره‌برداری می‌شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی