مدیران خودروعصر اعتبار

مشکل خاموشی‌های پایتخت حل شد

عصر ساختمان- با رفع محدودیت‌ها و تامین سوخت نیروگاه ها، کمبود تولید برق نیروگاه‌ها را مرتفع کرده و خاموشی‌های اعمال شده از سوی وزارت نیرو برطرف شد.

مشکل خاموشی‌های پایتخت حل شد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از فارس، صبح امروز پس از اینکه برخی نیروگاه‌ها به دلیل آنچه که کمبود سوخت نامیده شده بود با عدم تولید برق مواجه شده بودند وزارت نیرو با این عنوان که دوست ندارد شبکه سراسری برق با بلک‌ اوت مواجه شود خاموشی های اضطراری اعمال کرد.

  مصطفی رجبی مشهدی سخنگوی صنعت برق گفته بود که برای پایدار شدن شبکه سراسری برق مجبور شدیم خاموشی های اضطراری را در برخی نقاط کشور و برخی نقاط پایتخت اعمال کنیم.

  ساعاتی پیش شرکت توانیر و سخنگوی صنعت برق نیز با تایید رفع خاموشی‌ها اعلام کردند که با هماهنگی‌های صورت گرفته با شرکت ملی گاز و شرکت ملی نفت محدودیت تامین سوخت نیروگاه‌ها مرتفع و خاموشی‌ها برطرف شد.

  رجبی مشهدی با بیان اینکه افزایش مصرف انرژی در بخش خانگی باعث خاموشی‌های پراکنده در کشور شده بود از همه مشترکان خواست که در روزهای آینده هم با رعایت مصرف بهینه، پرسنل صنعت برق و گاز را در تداوم خدمات‌رسانی یاری کنند.

  به گفته وی مردم برای کاهش مصرف برق و گاز می‌توانند با خاموش کردن لامپ اضافی و تنظیم وسایل گرمایشی در دمای آسایش و پوشیدن لباس گرم نسبت به کاهش مصرف انرژی اقدام کنند.

  خوش خلق مدیر عامل برق منطقه‌ای صبح امروز با تایید خاموشی برق در چند نقطه تهران دلیل این خاموشی را کمبود تولید برق در نیروگاه‌ها به دلیل محدودیت تامین سوخت نیروگاهها عنوان کرده بود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی