مدیران خودروعصر اعتبار

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران خبر داد:

مرمت رایگان ۳۵ پلاک فرسوده با اجرای طرح «همسایه» در پایتخت

عصر ساختمان- مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران، از بهسازی و مرمت ۳۵ پلاک فرسوده در پایتخت با اجرای حرکت جهادی و سازندگی «همسایه» خبر داد.

مرمت رایگان ۳۵ پلاک فرسوده با اجرای طرح «همسایه» در پایتخت
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از مهر، کاوه حاجی علی اکبری با اشاره به اینکه حرکت جهادی و سازندگی «همسایه» تحت مدیریت سازمان نوسازی شهر تهران از ابتدای شهریور 98 به اجرا در آمده است، گفت: با توجه به سطح توانمندی پایین اقتصادی ساکنان بافت های فرسوده و ضرورت ارتقای کیفیت زندگی و اجرای پروژه های بهسازی و زیباسازی کوچک مقیاس در این محلات، حرکت جهادی و سازندگی «همسایه» با هدف با بهره گیری از ظرفیت بومی محلات هدف و همکاری و مشارکت نیروهای بسیج، مجموعه های مردم نهاد و علاقمندان داوطلب وارد فاز اجرایی شد.

  وی افزود: تا کنون بیش از 35 پلاک فرسوده در محلات مختلف تهران از جمله مناطق 15، 16، 18و 19 بهسازی و مرمت شده اند که این تعداد با فعالیت داوطلبان بومی در محلات مختلف شهر تهران و پشتیبابی این سازمان در حال افزایش و رونق است.

  علی اکبری یادآور شد: علاقمندان می توانند جهت شرکت سازمان یافته در این حرکت آرمانی و خداپسندانه به تارنمای سازمان نوسازی شهر تهران به نشانی http://nosazi.tehran.ir و یا سایت http://g-hamsayeh.ir/ مراجعه کرده و نسبت به ثبت اطلاعات و مهارت های خود اقدام نمایند.

  مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران اظهار داشت: داوطلبان پس از ثبت نام بر اساس مهارت ها و بر مبنای نیازهای ساکنان بافت های فرسوده به محلات اعزام خواهند شد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی