مدیران خودروعصر اعتبار

۷۵ هزار نفر واجد شرایط دریافت مسکن فرهنگیان

عصر ساختمان- اسامی فرهنگیان فارسی دارای شرایط دریافت مسکن اعلام شد.

۷۵ هزار نفر واجد شرایط دریافت مسکن فرهنگیان
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از صدا و سیما، رئیس اداره تعاون و امور رفاهی کارکنان آموزش و پرورش فارس از بارگذاری اسامی فرهنگیان دارای شرایط دریافت مسکن در سایت maskan.medu.ir خبر داد.

  مزارعی افزود: تعداد متقاضیان شاغل و بازنشسته دریافت مسکن در سراسر کشور 309 هزار نفر است که از این تعداد 75 هزار و 984 نفر واجد شرایط شناخته شده و اسامی آنها در سایت مذکور آمده است.

  وی اظهارکرد: در این آمار، تفکیک استانی وجود ندارد و هر متقاضی که قبلا ثبت نام کرده باید با مراجعه به سایت مذکور، وضعیت خود را رصد کند.

  رئیس اداره تعاون و امور رفاهی کارکنان آموزش و پرورش فارس تاکید کرد: از 11 اسفند سایت مذکور آماده دریافت اعتراض‌های متقاضیان است و افراد شاکی اگر اعتراضی دارند باید مستنداتی از سوی این تعاونی و اداره کل راه و شهرسازی تامین کنند.

  مزارعی ادامه داد: فرآیند استعلام چهارگانه از وزارت راه و شهرسازی برای کنترل فرم (ج)، سازمان ثبت اسناد و املاک بابت دارابودن سند مالکیت فردی، سازمان ثبت احوال کشور مبنی بر احراز هویت فرد‌ی و بانک مسکن برای دریافت تسهیلات یارانه‌ای صورت گرفته و مبنای پالایش و ویرایش متقاضیان مسکن جزو فرآیند مذکور است.

  وی گفت: متقاضی باید متاهل یا سرپرست خانوار بوده و زنان خود سرپرست مشروط به داشتن 35 سال سن می‌توانند در زمره متقاضیان قرار گیرند.

  رئیس اداره تعاون و امور رفاهی کارکنان آموزش و پرورش فارس درباره پذیرش مهمان نوروزی در فارس گفت: براساس اعلام قبلی قرار بود از 11 اسفند، رزرو اینترنتی اسکان نوروزی داشته باشیم که این موضوع به دلیل وضعیت موجود بیماری کرونا فعلا کنسل شده و در مورد پذیرش در محل هنوز تصمیمی گرفته نشده که به محض گشایش در این امر، جریان به اطلاع فرهنگیان و هموطنان خواهد رسید.

  پورسعیدخلیلی