مدیران خودروعصر اعتبار

فرصت ۱۵ روزه متقاضیان طرح ملی مسکن برای واریز ۴۰ میلیون تومان

عصر ساختمان- عضو هیئت مدیره عمران پرند از سهم ۷۹۰۰ واحدی این شهر در مرحله دوم ثبت‌نام طرح ملی مسکن خبر داد و گفت: متقاضیان ۱۵ روز برای واریز ۴۰ میلیون تومان فرصت دارند.

فرصت ۱۵ روزه متقاضیان طرح ملی مسکن برای واریز ۴۰ میلیون تومان
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۵:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از تسنیم، پدرام صمیمی‌فر با اشار به معرفی 9460 متقاضی تایید صلاحیت‌شده طرح ملی مسکن توسط معاونت مسکن وزارت راه به شرکت عمران پرند، اظهار کرد: به محض اعلام اسامی این افراد، از 16 بهمن‌ماه نسبت‌به افتتاح یک کارگزاری مجزا و مستقل برای متقاضیان این طرح اقدام کردیم و تمام تجهیزات لازم را به این منظور تدارک دیدیم تا بتوانیم بهترین خدمات به متقاضیان این طرح ارائه کنیم.

    وی افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا و صدور دستورالعمل‌های ارائه‌شده توسط وزارتخانه‌های بهداشت و راه و شهرسازی، مجبور شدیم مراکز تجمع از جمله کارگزاری‌ طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن را موقتا تعطیل کنیم. اما از 16 بهمن تا 5اسفندماه و پیش از تعطیلی کارگزاری، 1800متقاضی به ما مراجعه کردند که از این تعداد 1300متقاضی، پرونده خود را تشکیل دادند.

    وی با اشاره به سهمیه 7900 واحدی پرند در مرحله دوم ثبت‌نام طرح ملی مسکن ادامه داد: بر اساس دستورالعمل وزارت راه، متقاضیان تاییدصلاحیت‌شده طرح اقدام ملی باید نسبت‌ به افتتاح حساب انسدادی در بانک مسکن به‌عنوان بانک عامل، اقدام کنند. متقاضیان از زمان افتتاح حساب 40 روز مهلت دارند تا نسبت‌به واریز مرحله اول وجوه طرح که حدود 40 میلیون تومان(به جز قیمت زمین) اقدام کنند تا وارد پروسه اجرایی شویم.

    برچسب ها
    پورسعیدخلیلی