مدیران خودروعصر اعتبار

ریزش ساختمان مسکونی در خیابان کریمخان

عصر ساختمان- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از ریزش بخشی از یک ساختمان مسکونی در محله کریمخان تهران خبر داد.

ریزش ساختمان مسکونی در خیابان کریمخان
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از ایسنا، سید جلال ملکی در این باره اظهار کرد: ساعت 14:46 دقیقه روز جاری یک مورد حادثه ریزش آوار در یک ساختمان مسکونی به سامانه ١٢5 سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله سه ایستگاه با امکانات کامل به محل حادثه واقع در خیابان کریمخان-خیابان خردمند اعزام شدند.

  وی با بیان اینکه آتش نشانان ایستگاه اول در مدت زمان سه دقیقه به محل رسیدند گفت: همزمان با رسیدن آتش نشانان به محل عوامل شهرداری و نیروهای مرتبط نیز در محل حضور داشتند. محل حادثه ساختمان سه طبقه مسکونی بود که در مجاورت آن قطعه زمینی به وسعت حدود ٣۰۰ متر گودبرداری شده بود و کارگران مشغول کار در زمین گودبرداری برداری شده بودند که به یکباره اتاق های ضلع شرقی این ساختمان که مشرف به ضلع غربی گودبرداری بوده دچار ریزش می شود.

  سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران ادامه داد: آتش نشانان بلافاصله ایمن سازی های لازم را انجام دادند و هم اکنون در حال انجام عملیات خاک برداری و آواربرداری هستند. اطلاعات اولیه در محل حاکی از آن است که شاید فردی زیر آوار مدفون شده باشد.

  ملکی گفت: در حال حاضر مشغول انجام عملیات هستند و به گفته عوامل شهرداری حاضر در محل این زمین طی روز های گذشته نیز مورد بازدید قرار گرفته و اخطار های لازم مبنی بر رعایت نکات ایمنی به آن ها ارایه شده است.

  در خبری تکمیلی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از این حادثه گفت: در پایان عملیات یک خانم 80 ساله از زیر آوار خارج شد که به تایید عوامل اورژانس متاسفانه جان خود را از دست داده است.

  وی افزود: لازم به ذکر است که عوامل هلال احمر نیز در محل حادثه حضور دارند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی