مدیران خودروعصر اعتبار

وزیر راه و شهرسازی:

پرونده مسکن مهر تا ماه آینده بسته می‌شود

عصر ساختمان- وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه پرونده مسکن مهر تا ماه آینده بسته می‌شود، گفت: طرح اقدام ملی مسکن نیز در دستور کار قرار گرفته و تمام افراد واجد شرایط در قالب این طرح صاحب مسکن می‌شوند.

پرونده مسکن مهر تا ماه آینده بسته می‌شود
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمانم به نقل از ایرنا، محمد اسلامی روز شنبه در حاشیه بازدید از باند اصلی فرودگاه اردبیل در جمع خبرنگاران افزود: تمهیدات جدیدی  هم به دستور رییس‌جمهوری تدارک دیده شده است که این طرح را بصورت فراگیر شروع کنیم تا ساماندهی مسکن با هدف خانه‌دار شدن مردم صورت گیرد.

  وی بیان‌کرد: هم در بحث تعرفه زمین و هم تسهیلات و بکارگیری تکنولوژی نوین اقدامات موثری در طرح ملی اقدام صورت می‌گیرد تا جریان تولید مسکن به جریان پایدار تبدیل شود.

  او همچنین به اهتمام دولت برای توسعه بزرگراه‌ها و خطوط ریلی کشور اشاره کرد و گفت: محرومیت‌زدایی و ایمن‌سازی جاده‌ها از اولویت‌های کاری وزرات راه و شهرسازی است و در استان اردبیل هم احداث این مهم مورد توجه قرار گرفته تا هم تصادفات جاده‌ای کاهش یابد و هم در بحث راه‌سازی و احداث راه‌های روستایی توازن منطقه‌ای رعایت شود.

  وزیر مسکن و شهرسازی با اشاره به پروژه راه‌آهن اردبیل- میانه افزود: این طرح پیشرفت خوبی دارد و پیش‌بینی می‌شود تا پایان دولت دوازدهم به بهره‌برداری برسد.

  اسلامی اظهارداشت: یکی از وعده‌های رییس‌جمهوری در سفر به این استان تکمیل طرح راه‌آهن اردبیل - میانه بود که با توجه به پیشرفت قابل توجه پروژه خوشبختانه این وعده در حال تحقق است.

  وزیر راه و شهرسازی  هدف از سفر یک روزه خود به استان اردبیل را بازدید از پروژه‌های زیرساختی و عمرانی در دست اجرا در استان ذکر کرد و گفت: اغلب حوزه‌های ماموریتی وزارتخانه در این استان دارای پروژه‌های فعال از جمله باند اصلی فرودگاه اردبیل است که با تکمیل آن، هم ظرفیت و هم تجهیزات ناوبری ارتقا یافته و پیش‌بینی شده تا پایان شهریورماه افتتاح شود.

  بازدید از بهسازی باند اصلی فرودگاه ، بازدید از راه‌های در دست اجرا  گرمی - بیله‌سوار،  پارس‌آباد - مشگین‌شهر ، راه‌های اصلی هشتجین- کوثر ، اردبیل- سرچم و ایستگاه راه‌آهن از جمله برنامه‌های سفر یک روزه وزیر راه و شهرسازی به استان اردبیل است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی