مدیران خودروعصر اعتبار

هفته ای با بیشترین رکوردهای تاریخ مصرف برق

عصر ساختمان- در هفته ای که گذشت بیشترین پیک لحظه ای مصرف برق در تاریخ صنعت برق کشور با مصرف ۵۸ هزار و ۲۵۴ مگاوات در ساعت ۲۱ و ۲۵ دقیقه سه شنبه (سی و یکم تیرماه) ثبت شد.

هفته ای با بیشترین رکوردهای تاریخ مصرف برق
نسخه قابل چاپ
جمعه ۰۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از تسنیم، در هفته ای که گذشت روزها و لحظات پرمصرفی از لحاظ مصرف برق در کشور داشتیم. طبق آمار رسمی شرکت مدیریت شبکه برق ایران، شنبه هفته جاری، برای اولین بار مصرف برق در تاریخ صنعت برق کشور از مرز 58 هزار مگاوات گذشت.

  در پیک روزانه روز شنبه (28 تیرماه) شاهد ثبت رکورد مصرف برق به میزان 58 هزار و 14 مگاوات بودیم. این رکورد جدید چند ساعت بعد در پیک شبانه همان روز شکسته شد. در ساعات اولیه شب بیست و هشتم تیرماه با ثبت مصرف لحظه ای 58 هزار و 167 مگاوات، رکورد جدیدی در مصرف برق کشور ثبت شد.

  در روز یکشنبه نیز پیک روزانه مصرف برق بالای 58 هزارمگاوات و به میزان 58 هزار و 90 مگاوات بود و بار دیگر پیک شبانه در روز بیست و نهم تیرماه، رکوردشکن شد. در ساعات اولیه یکشنبه شب، پیک مصرف برق به 58 هزار و 252 مگاوات رسید.

  در روز دوشنبه اگرچه پیک روزانه و شبانه مصرف برق بیش از 58 هزار و 200 مگاوات بود اما رکورد پیک شبانه یکشنبه شکسته نشد.

  در روز سه شنبه باز هم شاهد اوج گیری مصرف برق در کشور بودیم به طوری که پیک روزانه مصرف برق به 58 هزار و 244 مگاوات و پیک شبانه مصرف برق با رکوردشکنی جدید به 58 هزار و 254 مگاوات رسید.

  در روز چهارشنبه پیک مصرف برق به زیر 58 هزار مگاوات بازگشت و در روز پنج شنبه نیز شاهد ثبت پیک روزانه زیر 57 هزار مگاوات و پیک شبانه زیر 56 هزار مگاوات بودیم.

  در هفته ای که گذشت بیشترین پیک لحظه ای مصرف برق در تاریخ صنعت برق کشور با مصرف 58 هزار و 254 مگاوات در ساعت 21 و 25 دقیقه سه شنبه (سی و یکم تیرماه) ثبت شد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی