مدیران خودروعصر اعتبار

۱۵ پروژه برقی فردا در تهران افتتاح می‌شود

عصر ساختمان- ۱۵ پروژه توزیع شرکت برق منطقه‌ای تهران فردا توسط وزیر نیرو به بهره‌برداری می‌رسد.

۱۵ پروژه برقی فردا در تهران افتتاح می‌شود
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرساختمان» به نقل از ایرنا، پانزده پروژه فوق توزیع شرکت برق منطقه‌ای تهران با سرمایه‌گذاری 285 میلیارد تومان، فردا (دوشنبه) در قالب چهاردهمین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران با حضور وزیر نیرو و از طریق ویدئوکنفرانس افتتاح خواهد شد.

  به‌گزارش روز یکشنبه پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو،  "آرش کردی" مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای تهران گفت: پروژه‌ها با هزینه‌ای بالغ بر 2 میلیارد و 852 میلیون ریال و با هدف افزایش قابلیت اطمینان و پایداری شبکه فوق‌توزیع در استان‌ تهران برای گذر از پیک بار 99 و پیشگیری از بروز حوادث ناخواسته در شبکه اجرا شده است.
  وی افزود: پست 63 کیلوولت کارون، تقویت و توسعه پست‌های شمس آباد 2، پاکدشت، فاطمیه، مشیریه، ظفر و نصب فیدرهای 20 کیلوولت ترانس سوم شهریار، خطوط 63 کیلوولت ارتباطی طرشت، شریف آباد، شیخ بهایی، ورامین، دوشان تپه_شهدا و دوشان تپه _پیروزی و پروژه‌های اصلاح و بهینه‌سازی در 8 شبکه، نصب و بهره‌برداری خازن‌های 20 کیلوولت در 30 پست فوق توزیع، طرح‌های قابل افتتاح این هفته از پویش به‌شمار می‌رود.
  کردی خاطرنشان کرد: استفاده حداکثری از توان تولید ملی و تجهیزات ساخت داخل کشور به میزان بیش از 97 درصد از ویژگی‌های بارز این پروژه‌ها محسوب می‌شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی