مدیران خودروعصر اعتبار

وزیر راه و شهرسازی:

در حال رایزنی با وزارت ارشاد برای خانه‌دار شدن خبرنگاران هستیم

عصر ساختمان- وزیر راه و شهرسازی گفت: در حال رایزنی با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای خانه‌دار شدن خبرنگاران هستیم تا در استان‌ها امتیازی برای این قشر در نظر گرفته شود.

در حال رایزنی با وزارت ارشاد برای خانه‌دار شدن خبرنگاران هستیم
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرساختمان» به نقل از فارس، محمد اسلامی عصر امروز در حاشیه افتتاح فاز دوم پروژه کوی سجادیه و شروع عملیات فاز سوم این پروژه در جمع خبرنگاران، پروژه کوی سجادیه اراک را یکی از کامل‌ترین پروژه‌های شهری کشور توصیف کرد و اظهار داشت: این پروژه باعث جایگزینی ساختمان‌های مستحکم با بافت فرسوده شده است.

  وی پروژه باغ خلج را نمونه موفق اصلاح بافت فرسوده دانست و افزود: امروز افتتاح فاز دوم این پروژه انجام، عملیات فاز سوم آغاز و فاز چهارم هم انجام خواهد شد و این محله به عنوان یکی از بافت‌های ناکارآمد اصلاح شده تعیین تکلیف می‌شود.

  وزیر راه در رابطه با طرح مسکن ملی نیز بیان کرد: یک میلیون و 600 هزار ثبت نام انجام شده است که از این تعداد حدود 970 هزار نفر واجد شرایط اولیه بودند که از این تعداد 430 هزار نفر مدارک را ارائه کردند که باید تشکیل پرونده و پول به حساب تعیین شده واریز کنند که تاکنون 20 هزار نفر پول مورد نیاز را واریز کرده‌اند و با این اقدام شاهد شکل‌گیری نهضت مسکن سازی بوده‌ایم.

  اسلامی اظهار کرد: برای مسکن خبرنگاران با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رایزنی و مذاکره و در حال پیگیری هستیم که در استان ها امتیازی برای این قشر در نظر گرفته شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی