مدیران خودروعصر اعتبار

مدیرعامل عمران پرند مطرح کرد

آورده اولیه مسکن ملی پرند ۴۷ میلیون

عصر ساختمان- مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند گفت: سهمیه شهر جدید پرند از طرح اقدام ملی ۲۵ هزار واحد است که ۳۳ هزار نفر ثبت نام کردند و ۱۶ هزار نفر تایید شدند؛ آورده اولیه هر نفر ۴۷ میلیون تومان خواهد بود.

آورده اولیه مسکن ملی پرند ۴۷ میلیون
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از ایسنا، محسن وطن خواهی در نشست خبری اظهار کرد: برای شهر جدید پرند 25 هزار واحد طرح اقدام ملی مسکن در نظر گرفته شده که 33 هزار نفر ثبت نام کردند و 16 هزار نفر تا کنون تایید شده اند و 1000 نفر افتتاح حساب کرده اند. تا یک ماه آینده کل متقاضیان مشخص خواهند شد.

  وی درباره مبلغ آورده متقاضیان مسکن ملی پرند گفت: هر نفر باید در ابتدا 40 میلیون تومان برای ساخت به اضافه 15 درصد ارزش زمین که حدود هفت میلیون تومان خواهد بود، بپردازد.

  وطن خواهی با اعلام این خبر که در روزهای آینده با حضور رییس‌جمهور 1300 واحد طرح اقدام ملی مسکن در شهر جدید پرند افتتاح می‌شود تصریح کرد: 7200 واحد دیگر مسکن ملی دارای پیشرفت حدود 15 درصد است. 2500 واحد را تا قبل از پایان سال تحویل می‌دهیم. 7600 واحد در دست ساخت است. از 12 هزار واحد باقی مانده 4000 واحد با حضور رییس‌جمهور کلنگ زنی می‌شود. 8000 واحد نیز در حال مطالعه و اجرای آماده سازی است.

  مدیرعامل شرکت عمران پرند درباره قیمت هر متر مربع مسکن ملی در پرند گفت: برآورد هزینه اولیه ساخت با قیمت زمین 2.5 تا 3.5 میلیون تومان در هر متر مربع است که تلاش می‌کنیم از این مقدار فراتر نرود. با 13 پیمانکار در حال مذاکره هستیم. با توجه به قیمت متری هشت تا 11 میلیون تومان مسکن شخصی ساز در شهر پرند، برای پیمانکاران​ صرفه اقتصادی دارد که وارد پروژه اقدام ملی پرند شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی