مدیران خودروعصر اعتبار

مدیرعامل بانک مسکن تشریح کرد:

شرایط پرداخت وام مسکن ۴۰۰ میلیون تومانی

عصر ساختمان- مدیرعامل بانک مسکن شرایط پرداخت وام مسکن تا سقف ۴۰۰ میلیون تومان در طرح حساب مسکن جوانان را تشریح کرد.

شرایط پرداخت وام مسکن ۴۰۰ میلیون تومانی
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از ایبنا، محمود شایان مدیرعامل بانک مسکن درباره شرایط دریافت وام مسکن 400 میلیون تومانی اظهار داشت: دستورالعمل افزایش سقف وام مسکن جوانان ابلاغ شده است که صاحبان حساب می‌توانند برای خرید یا ساخت مسکن از این تسهیلات استفاده کنند.

  وی با بیان اینکه سقف پرداخت تسهیلات در شهر تهران 400 میلیون تومان، در شهرهای بزرگ (کرج، مشهد، تبریز، اصفهان، اهواز، قم، شیراز و کرمانشاه) 330 میلیون تومان و در سایر شهرها 290 میلیون تومان است، گفت: برای دریافت سقف تسهیلات سپرده‌گذاری 15 ساله باید انجام شود که مبلغ واریزی از 65 هزار تومان در ماه نخست آغاز می‌شود و در پایان سال پانزدهم به 247 هزار تومان می‌رسد.

  شایان از امکان دریافت تسهیلات در پایان سال پنجم سپرده‌گذاری خبر داد و تصریح کرد: سقف تسهیلات در این حالت در تهران 210 میلیون تومان، شهرهای بزرگ 150 میلیون تومان و در سایر شهرها 100 میلیون تومان است و در این حالت مبالغ واریزی ماهانه نیز افزایش خواهد یافت که در شهر تهران در ماه نخست 610 هزار تومان است.

  مدیرعامل بانک مسکن با تاکید بر اینکه امتیاز ویژه حساب مسکن جوانان نرخ سود 9 درصدی تسهیلات آن است، گفت: بازپرداخت این تسهیلات 20 ساله و سقف عمر ساختمان 25 سال در نظر گرفته شده است.

  وی درباره امکان دریافت سقف تسهیلات برای حساب‌هایی که در گذشته افتتاح شده‌اند نیز بیان داشت: پرداخت تسهیلات تابع شرایط قراردادی روز است و بر مبنای قرارداد منعقد شده پرداخت خواهد شد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی