مدیران خودروعصر اعتبار

لوازم اطفای حریق ساختمان‌های بلندمرتبه را نداریم

عصر ساختمان- شهردار نطنز گفت: آتش‌نشانی نطنز، لوازم اطفای حریق ساختمان‌های بلندمرتبه را ندارد.

لوازم اطفای حریق ساختمان‌های بلندمرتبه را نداریم
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از ایسنا، علی پیراینده اظهار کرد: ایستگاه آتش‌نشانی نطنز تنها دارای ماشین‌های آب‌پاش است و متاسفانه امکانات لازم برای مهار آتش در ساختمان‌های بلندمرتبه را نداریم.

  وی افزود: متأسفانه بیشتر ساختمان‌های بلندمرتبه نیز از امکاناتی همانند سیستم اعلام و اطفای حریق بی‌بهره‌اند و هیچ‌گونه نظارتی بر روی این موضوع نشده است که در آینده می‌تواند مشکل‌ساز شود.

  شهردار نطنز گفت: نبود امکانات و تجهیزات آتش‌نشانی، خودروهای فرسوده و قدیمی، نبود خودرو نردبان دار و نبود خودرو پیشرو جهت دسترسی به برخی نقاط به علت کوچه‌های کم‌عرض و باریک از معضلات و مشکلات آتش‌نشانی شهرداری نطنز است.

  وی تصریح کرد: نیازمند توجه ویژه دولت در اعطای تجهیزات اطفای حریق در ساختمان‌های بلندمرتبه هستیم و با این وضعیت، بروز هرگونه آتش‌سوزی و یا حادثه‌ای در طبقات بالا، امکان امدادرسانی به سختی وجود خواهد داشت.

  پیراینده خاطرنشان کرد: نطنز قدمت تاریخی زیادی دارد و در برخی از نقاط امکان بلندمرتبه سازی وجود ندارد، اما در نقاطی که می‌توان به آپارتمان‌سازی روی آورد، می‌طلبد تمام قوانین اعم از رعایت اصول ایمنی و آتش‌نشانی و دیگر موارد توجه شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی