مدیران خودروعصر اعتبار

رئیس اتحادیه املاک بابل:

خرید و فروش ویلا در شمال فعلا متوقف است

عصر ساختمان- رئیس اتحادیه املاک بابل می‌گوید: فعلا وضعیت خرید و فروش ویلا در استان‌های شمالی کشور متوقف شده است. در یک ماه اخیر خرید و فروش ویلا در شمال کشور بین ۱۵ تا ۲۰ درصد افت داشته است.

خرید و فروش ویلا در شمال فعلا متوقف است
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از تجارت‌نیوز، پیگیری‌ها نشان می‌دهد که خرید و فروش ویلا در استان‌های شمالی کشور فعلا متوقف شده است. رئیس اتحادیه املاک بابل می‌گوید: کاهش تقاضا باعث شده که روند معاملات مسکن 15 تا 20 درصد کاهش یابد.

  رئیس اتحادیه املاک بابل درباره وضعیت خرید و فروش ویلا در شمال به تجارت‌نیوز گفت: در شش ماه اخیر بازدهی که در بازار طلا، دلار و سکه وجود داشته در بازار مسکن وجود نداشته است. در حقیقت جهش قیمت در بازارهای دلار، طلا و سکه بیشتر از مسکن بوده و حوزه مسکن از میزان تورم ناشی در کشور عقب مانده است. فعلا وضعیت خرید و فروش ویلا در استان‌های شمالی کشور متوقف شده است.

  رضا صادقی در ادامه افزود: در یک ماه اخیر خرید و فروش ویلا در شمال کشور بین 15 تا 20 درصد افت داشته است. متاسفانه بازار خرید و فروش ویلا راکد است. برای ویلاها خریداری وجود ندارد و همچنین فروشنده ویلا نیز نسبت به چند ماه گذشته کمتر شده است.

  او اظهار کرد: پیش‌بینی ما این است که بازار ویلا در آینده با رکود تورمی همراه است. معتقدیم قیمت ویلا تا پایان سال نه روند افزایشی و نه کاهشی دارد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی