مدیران خودروعصر اعتبار

مدیرکل مسکن کمیته امداد خبر داد:

۱۰۳ هزار واحد مسکونی روستاهای تهران ناایمن است

عصر ساختمان- مدیرکل بنیاد مسکن استان تهران گفت: ۱۰۳ هزار واحد مسکونی روستاهای این استان نا ایمن است و ۳۷۳ هزار نفر در این واحدها زندگی می کنند.

۱۰۳ هزار واحد مسکونی روستاهای تهران ناایمن است
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از مهر، احمدرضا دالوند در نشست خبری امروز در خصوص برنامه مسکن کمیته امداد در سال جاری گفت: در احداث و خرید مسکن 64 هزار واحد پیش بینی شده که تاکنون 15 هزار واحد تکمیل و تحویل مددجویان داده شده است.

  وی در خصوص تعمیر واحدهای مسکونی مددجویان نیز گفت: تعمیر مسکن از 49 هزار برنامه پیش بینی شده، تاکنون 28 هزار و 900 مورد واحد مسکونی تعمیر و واگذار شده است.

  مدیر کل مسکن کمیته امداد تاکید کرد: منازل 48700 خانوار فاقد لوله کشی گاز شناسایی شد و همچنین منازل 39 هزار خانوار فاقد سرویس بهداشتی مناسب و 39 هزار خانوار نیز فاقد حمام مناسب بودند که کار همه اینها شروع شده است.

  وی گفت: 852 واحد مسکونی مددجویان در زلزله آذر ماه آسیب دیده بود که 459 واحد احداث و تعمیر شده است و مابقی نیز تا پایان سال به اتمام می رسد.

  وی به تفاهم نامه با سپاه پاسداران اشاره کرد و افزود: بر اساس این تفاهم نامه قرار شد 6500 واحد احداث شود که تا کنون 2260 واحد احداث شده و بقیه نیز در حال ساخت است.

  مدیر کل مسکن کمیته امداد اظهار داشت: تفاهم نامه احداث 16 هزار واحد نیز با سازمان برنامه و بودجه منعقد شده بود که 6500 واحد آن تا کنون ساخته شده و تا پایان امسال نیز عملیات احداث 2100 واحد تمام‌شود.

  وی گفت: میانگین منازل روستایی مددجویان 55 متر است.

  وی گفت: کل اعتبارات ساخت و تعمیر مسکن مددجویان 13 هزار و 660 میلیارد تومان است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی