مدیران خودروعصر اعتبار

عملیات ساخت هزار واحد مسکونی مددجویی در استان بوشهر آغاز شد

عصر ساختمان- رئیس کمیته امداد تاکید کرد: بررسی‌های ما نشان می‌دهد ۳۴ هزار خانوار نیازمند در کشور فاقد حمام، ۳۸ خانوار فاقد سرویس بهداشتی مناسب و ۴۹ هزار خانوار از لوله‌کشی گاز محروم هستند که سعی می‌کنیم با ایجاد تفاهم‌نامه با استانداری‌ها، صنایع و خیران حقیقی و حقوقی، مشکل این خانواده‌ها را به سرعت رفع کنیم.

عملیات ساخت هزار واحد مسکونی مددجویی در استان بوشهر آغاز شد
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از ایسنا، با حضور رئیس کمیته امداد، ضمن افتتاح 72 واحد مسکونی برای مددجویان استان بوشهر، ساخت هزار واحد مسکن محرومان در این استان آغاز شد.

  سیدمرتضی بختیاری در مراسم آغاز عملیات ساخت یک هزار واحد مسکونی ویژه مددجویان در استان بوشهر افزود: اقشار محروم جامعه با وجود مشکلات و گرفتاری‌ها، همواره از مدافعان جدی انقلاب و نظام بوده‌اند و توجه ویژه به خانواده‌های نیازمند، سیاست قطعی کمیته امداد است.

  رئیس کمیته امداد مسکن را مهمترین و گران‌ترین بسته حمایتی این نهاد به  خانواده‌های تحت حمایت دانست و ادامه داد: در ساخت و تحویل مسکن، اولویت را به خانواده‌های ایتام، خانواده‌های مستقر در روستاها و خانواده‌های سه نفر به بالا اختصاص داده‌ایم.

  وی به برنامه‌های سال آینده کمیته امداد در حوزه مسکن اشاره کرد و گفت: مجلس یازدهم که مجلس محرومان است پنج هزار میلیارد تومان اعتبار در قالب لایحه بودجه سال آینده جهت ساخت 50 هزار مسکن ویژه محرومان سراسر کشور پیش‌بینی کرده است.

  رئیس کمیته امداد تاکید کرد: بررسی‌های ما نشان می‌دهد 34 هزار خانوار نیازمند در کشور فاقد حمام، 38 خانوار فاقد سرویس بهداشتی مناسب و 49 هزار خانوار از لوله‌کشی گاز محروم هستند که سعی می‌کنیم با ایجاد تفاهم‌نامه با استانداری‌ها، صنایع و خیران حقیقی و حقوقی، مشکل این خانواده‌ها را به سرعت رفع کنیم.

  بختیاری با تقدیر از مردم خیر و نیکوکار استان بوشهر، بیان کرد: در سال 98 کل کمک‌های مردمی در این استان 104 میلیارد تومان در استان بوشهر بوده که انتظار می‌رود امسال به 140 میلیارد تومان برسد.

  وی با اشاره به برنامه‌های توانمندسازی کمیته امداد در این استان اظهار کرد: امروز شاهد رونمایی از پنج هزار فرصت شغلی، آغاز عملیات اجرایی یک هزار واحد مسکونی مددجویی، آغاز عملیات لوله‌کشی گاز 5500 واحد مسکن مددجویی، توزیع 4500 دستگاه تبلت و 1300 دستگاه آبگرمکن و توزیع 500 فقره جهیزیه در استان بوشهر بودیم که نشان دهنده توجه مردم نیکوکار برای کاهش فقر در استان بوشهر است.

  به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، همچنین طی مراسمی در شهرستان دشستان با حضور رئیس کمیته امداد، 72 واحد مسکونی ویژه خانواده‌های نیازمند، افتتاح و به مددجویان واگذار شد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی