مدیران خودروعصر اعتبار

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان:

برق ۱۰۵هزار مشترک کم‌مصرف کهگیلویه و بویراحمد رایگان می‌شود

عصر ساختمان- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمدگفت: نزدیک به ۱۰۵هزار مشترک کم مصرف این استان از طرح "برق امید" بهره‌مند می‌شوند.

برق ۱۰۵هزار مشترک کم‌مصرف کهگیلویه و بویراحمد رایگان می‌شود
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از ایسنا، جمال معتمدی زاده با اشاره به اجرای طرح برق امید از ابتدای آبان در کهگیلویه و بویراحمد همزمان با سراسر کشور، افزود: تنها مشترکین خانگی مشمول این طرح هستند.

  وی اظهارکرد: حدود 270 هزار مشترک خانگی در سطح استان داریم که حدود 105 هزار مشترک مشمول طرح «برق امید» می شوند.

  مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد درباره جزییات و شیوه اجرای طرح «برق امید» خاطرنشان کرد: در صورتی که مشترک خانگی در ماه‌های سرد سال یعنی از ابتدای مهر تا پایان اردیبهشت زیر 100 کیلووات ساعت در ماه و یا کمتر برق مصرف کنند، برق آنها رایگان خواهد بود.

  معتمدی زاده درباره وضعیت مصرف برق در ماه‌های گرم سال نیز تصریح کرد: از ابتدای خرداد تا پایان شهریور اگر میزان مصرف مشترکین 100کیلووات ساعت در ماه و یا کمتر باشد، برق آنها رایگان محاسبه می‌شود.

  وی ادامه داد: در فصل گرما، میزان مصرف برای شهرستان‌های گرمسیر 200 کیلووات ساعت در ماه در نظر گرفته شده و اگر میزان مصرف مشترکین خانگی این مناطق 200 کیلووات ساعت یا کمتر باشد، برق آنها رایگان است.

  مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: هدف از اجرای طرح «برق امید» در کشور مدیریت مصرف انرژی است که امیدواریم با اجرای این طرح کاهش حدود 10 درصدی مصرف برق مشترکین پرمصرف را داشته باشیم.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی