مدیران خودروعصر اعتبار

با حضور وزیر راه وشهرسازی صورت گرفت؛

رونمایی از طرح جامع شهر جدید تیس در نمایشگاه مسکن، شهرسازی و بازآفرینی

عصر ساختمان- طرح جامع شهر جدید تیس در اولین روز از آغاز به کار نمایشگاه مسکن، شهرسازی و بازآفرینی با حضور وزیر راه و شهرسازی رونمایی شد.

رونمایی از طرح جامع شهر جدید تیس در نمایشگاه مسکن، شهرسازی و بازآفرینی
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی، طرح جامع شهر جدید تیس در اولین روز از آغاز به کار نمایشگاه مسکن، شهرسازی و بازآفرینی رونمایی شد.

  با توجه به گزارش ارائه شده از اهداف ایجاد شهر جدید تیس، این شهر، شهری چند عملکردی با عملکرد قالب گردشگری و برخوردار از تسهیلات فراغتی تفریحی مرتبط با دریا و اقامت موقت به شمار می‌رود که بر حضور خانوار‌های محلی و ایجاد احساس تعلق برای شاغلان بومی در عرصه‌های فعالیت‌های مرتبط با گردشگری به شدت در آن تاکید شده است. حرکت به سوی پایداری زیست محیطی، سبز و با استفاده از انرژی‌های پاک، برخورداری از تسهیلات فرهنگی-هنری، فراغتی-ورزشی و بهداشتی-درمانی و همچنین جذب شاغلان عالی رتبه و متخصصان و فعالان ممتاز برای انتخاب محل اقامت از دیگر اهداف تعیین شده برای احداث شهر جدید تیس به شمار می‌رود.

  حبیب‌الله طاهرخانی مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید در جمع خبرنگاران درباره ویژگی های این شهر گفت: برخورداری از تسهیلات فراغتی و تفریحی مرتبط با دریا و همچنین حرکت به سوی پایداری زیست محیطی از مهمترین ویژگی‌های شهر جدید تیس به شمار می رود.

  وی اظهار کرد: شهر تیس شهری کاملاً  کالبدی و  کارکردی است که در پایداری و در سطح ملی و منطقه پیشروست.

  مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید اظهار کرد: تیس شهری با اقتصاد پویا و دوستدار محیط زیست شناخته می‌شود و جامعه ای امن برای فرهنگ و مذاهب (شیعه و سنی) است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی