مدیران خودروعصر اعتبار

۳۳۸ مددجوی تهرانی صاحبخانه شدند

عصر ساختمان- مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان تهران از خانه‌دار شدن ۳۳۸ مددجوی تحت حمایت در سال ۹۷ خبر داد.

۳۳۸ مددجوی تهرانی صاحبخانه شدند
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از ایسنا، ایسنا، جهانبخش مرادی با بیان اینکه یکی از اهداف اساسی و مهم کمیته امداد ارائه خدمات عمرانی، تأمین، تعمیر مسکن و سر پناه مناسب برای مددجویان است، گفت: اگر مسکن مددجویان از نظر احداث و بهسازی مناسب باشد بسیاری از مشکلات آنان حل می‌شود.

  وی به مددجویانی که در سال 97 صاحب خانه شدند اشاره کرد و افزود: 338 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان تهران شامل 304 مددجوی ساکن در شهرها و 34 خانوار روستایی صاحب خانه شدند.

  مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان تهران با اشاره به اعتبارات اختصاص یافته برای مسکن مددجویان بیان کرد: در سال گذشته 11 میلیارد و202 میلیون تومان برای امور مسکن مددجویان شامل خرید، احداث، تعمیرات و بهسازی هزینه شده است.

  مرادی ادامه داد: ادارات کمیته امداد بهارستان با تحویل 25، شهریار با 24 و شهر قدس با 22 واحد مسکونی شهری بیشترین خرید را در شهرستان‌ها به خود اختصاص داده‌اند.

  وی بیان کرد: علاوه بر واگذاری این واحدها برای 2412 واحد مسکونی نیز تعمیرات جزئی و کلی انجام شده است که شهرستان بهارستان با تعمیر 197 واحد، ورامین 154، اسلامشهر 142 و شهریار 134 هر کدام بیشترین تعمیرات را انجام داده است.

  مرادی یادآور شد: برنامه‌های مصوب سالیانه حوزه تأمین مسکن کمیته امداد استان تهران در سال 97 در همه سرفصل‌ها بیش از 100 درصد تحقق یافته است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی