مدیران خودروعصر اعتبار

فرماندار شمیرانات:

۳ طبقه از هتل آرینا در شمیرانات تخریب شد

عصر ساختمان- فرماندار شمیرانات از اجرایی شدن حکم تخریب ۳ طبقه از هتل آرینا در شمیرانات با دستور مقام قضایی ­خبر داد.

۳ طبقه از هتل آرینا در شمیرانات تخریب شد
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از باشگاه خبرنگاران، سیاوش شهریور فرماندار شمیرانات با بیان اینکه 3 طبقه از هتل آرینا تخریب شد، اظهار کرد: دیوان عدالت اداری با بررسی دقیق پرونده ساختمان هتل آرینا رأی نهایی خود مبنی بر تخریب 3 طبقه اضافی این بنا را صادر و ابلاغ کرد.

  وی افزود: پرونده هتل آرینا در کمیسیون ماده 99 استانداری تهران، مشمول جریمه نقدی و تخریب 3 طبقه اضافه شده بود که با شکایت مالک، پرونده برای بررسی دقیق و صدور حکم نهایی به دیوان عدالت اداری ارجاع شد و در نهایت حکم تخریب اضافه بنا‌ی آن در حال اجراست.

  فرماندار شمیرانات گفت: بر اساس رأی نهایی دیوان عدالت اداری، تخریب طبقات اضافی هتل آرینا با حضور ماموران انتظامی و امنیتی در حال اجراست.

  شهریور تصریح کرد: با توجه به نوع سازه هتل، اجرای حکم نیازمند تمهیداتی است که با تشکیل جلسه‌ای در دفتر فنی معاونت عمرانی استانداری تهران، چگونگی اجرای آن تعیین شد.

  فرماندار شمیرانات بیان کرد: کمیسیون ماده 99 پیش از این حکم تخریب سه طبقه اضافی ساختمان هتل آرینا را صادر کرده بود که با رأی دیوان عدالت اداری، اجرای حکم متوقف شد و پس از بررسی مجدد این پرونده حکم قطعی آن به صورت دستی انجام می‌شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی