مدیران خودروعصر اعتبار

نوبخت اعلام کرد:

۱۰۰ میلیارد ریال برای تملک زمین های محور شهرکرد به بروجن و لردگان اختصاص یافت

عصر ساختمان- معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: برای تملک اراضی زمین های مسیر ارتباطی شهرکرد به بروجن و لردگان به سمت خوزستان ۱۰۰ میلیارد ریال اختصاص یافت.

۱۰۰ میلیارد ریال برای تملک زمین های محور شهرکرد به بروجن و لردگان اختصاص یافت
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از ایرنا،  محمدباقر نوبخت در حاشیه دیدار از مسیر ارتباطی شهرکرد به بروجن در منطقه سفید دشت تاکید کرد: با اختصاص این مبلغ باید تا 3 ماه دیگر بهره برداری از این دو قطعه چهار خطه جاده تا پایان آبان سال جاری صورت گیرد.

  وی افزود: این مبلغ برای تملک زمین های دو قطعه از مسیر ارتباطی شهرکرد به بروجن و کوشکی تا پل قرح اختصاص داده شد.

  نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی نیز گفت : در دیدار معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه ، وی قول داد  100 میلیارد ریال برای تملک اراضی محور شهرکرد به بروجن و لردگان اختصاص یابد.

  خدیجه ربیعی فردانبه افزود :به لحاظ حفظ حقوق کشاورزان و دغدغه بهسازی مسیر ، با پیگیری های که انجام دادم ، رئیس برنامه و بودجه قرار شد از این محور به صورت ویژه از این طرح دیدار میدانی داشته باشد که اکنون محقق شد.

  وی گفت :در این دیدار تاکید شد که رئیس سازمان برنامه و بودجه به پیمانکار تاکید کرد که طرح تا دو ماه آینده به بهره برداری و مورد استفاده قرار گیرد.

  مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری نیز گفت: برآورد اعتبار ساخت مسیر ارتباطی شهرکرد به بروجن و کوشکی تا پل قرح 3 هزار میلیارد ریال است.
  داریوش حسینی تصریح کرد: برای اجرای این طرح امسال یکهزار و 80 میلیارد اختصاص پیدا کرد.
  وی یادآور شد: با اختصاص 100 میلیارد ریال برای آزاد سازی زمین های واقع در مسیر این طرح روند اجرایی آن تسریع و تا پایان آبان امسال بهره برداری می شود.
   دکتر نوبخت همچنین از روند اجرایی پروژه راه آهن مبارکه به سفید دشت شهرکرد بازدید میدانی کرد.
  محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به عنوان جانشین رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی کشور در ستاد اقتصاد مقاومتی چهارمحال و بختیاری به شهرکرد سفر کرده است.

  بروجن در 60 کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری است و جاده های این شهرستان از جمله محورهای ترانزیتی استان به سمت جنوب کشور محسوب می شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  رویداد ها در یک نگاه
  • ۰
  • ۰
  • هفته نامه
  • ۰
  • هفته نامه
  • هفته نامه
  • هفته نامه
  • هفته نامه
  • هفته نامه عصر ساختمان
  آخرین بروزرسانی ۱۳ ماه پیش
  آرشیو