مدیران خودروعصر اعتبار

رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور:

۲۹ هزار میلیارد برای طرح‌های مختلف عمرانی کشور هزینه شد

عصر ساختمان- رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور گفت: ۲۹ هزار میلیارد برای طرح‌های مختلف عمرانی کشور هزینه شد.

۲۹ هزار میلیارد برای طرح‌های مختلف عمرانی کشور هزینه شد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از ایسنا، محمدباقر نوبخت در مراسم کلنگ زنی مسکن روستایی در روستای مورانی، اظهار کرد: پس از پرداخت 3000 میلیارد برای بازسازی مناطق سیل‌زده استان طی 6 ماه گذشته، وظیفه داشتیم رقم پرداختی را ارزیابی کنیم.

  وی تصریح کرد: جهان با اراده یک کشور زورگو تلاش داشت ملت ما را در سختی قرار دهد و می‌خواست نفت را از ایران بگیرد تحریم سخت نفت بر ایران وارد شد و توقع داشتند که نتوانیم مطالبات به‌حق مردم را پاسخگو باشیم.

  رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور خاطرنشان کرد: در این شرایط 3000 میلیارد تومان فقط برای این استان پرداخت شده، چیزی حدود 15 هزار میلیارد برای سایر استان‌ها اختصاص داده شد و همچنان ادامه پیدا خواهد کرد.

  نوبخت اضافه کرد: 15 هزار میلیارد تومان برای بازسازی سایر استان‌های سیل‌زده کشور طی 6 ماهه گذشته اختصاص یافته است.

  وی بیان کرد: در 6 ماهه امسال موفق شدیم بالغ بر 29 هزار میلیارد تومان برای طرح‌های مختلف عمرانی و زیرساختی کشور سرمایه‌گذاری کنیم.

  رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور ادامه داد: 13 هزار میلیارد تومان خرید تضمینی گندم انجام و 8000 میلیارد تومان پاداش بازنشستگان پرداخت شد.

  نوبخت عنوان کرد: مردم در شرایط سختی زندگی می‌کنند دشمن فکر می‌کرد ما نمی‌توانیم این خدمات را انجام دهیم.

  وی یادآور شد: مکرون رئیس‌جمهور فرانسه پارسال می‌گفت ترامپ به من گفته زیاد نگران نباش دو سه ماه دیگر کار ملت ایران تمام است؛ اما امسال بعد از اینکه متوجه شدند واقعاً ملت بزرگ ایران را نشناخته‌اند؛ تمام تلاش آن‌ها این است که اعلام کنند متوجه شده‌ایم اشتباه کرده‌ایم؛ ماهم گفتیم حالا که قبول کرده‌اید ما هم از شما می‌گذریم مشروط بر اینکه اشتباهات را جبران کنید و تحریم را بردارید.

  رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور اظهار کرد: به غیر از تعهدات دولت 2 هزار واحد مسکونی در شهریورماه سال آینده در لرستان ساخته می‌شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    رویداد ها در یک نگاه
    • شماره ۱۷ و ۱۸
    • ۰
    • ۰
    • هفته نامه
    • ۰
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
    آرشیو