مدیران خودروعصر اعتبار

اپل برای رفع بحران مسکن کالیفرنیا ۲.۵ میلیارد دلار هزینه می‌کند

عصر ساختمان-هجوم مهندسان، سرمایه گذاران حوزه فناوری و مدیران ارشد اجرایی به کالیفرنیا این ایالت را با بحران مسکن مواجه ساخته و حالا اپل قصد دارد این چالش را برطرف کند.

اپل برای رفع بحران مسکن کالیفرنیا ۲.۵ میلیارد دلار هزینه می‌کند
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از ایسنا، گرانی مسکن در کالیفرنیا و مشکلات اقتصادی فزاینده مردم به بی خانمانی بسیاری از ساکنان این بخش از آمریکا انجامیده و اپل با هدف کمک به حل این مشکل از سرمایه گذاری 2.5 میلیارد دلاری برای ساخت مسکن ارزان قیمت در کالیفرنیا خبر داده است.

  گرانی مسکن و کاهش قدرت خرید مردم در کالیفرنیا باعث شده تا بسیاری از مردم با مشاغلی همچون معلمی و تدریس، آتش نشانی، کارگران و نیروهای خدماتی و غیره به هیچ عنوان قادر به تامین سرپناهی برای خود در ایالت مذکور نباشند و حتی به مهاجرت به ایالت های دیگر آمریکا روی آورند.

  اپل که فعالیت خود را در کالیفرنیا آغاز کرده خود را متعهد به ارتقای کیفیت زندگی مردم می داند و بر اساس بیانیه ای که تیم کوک مدیرعامل اپل روز گذشته منتشر کرده «اپل از احساس مسئولیت عمیق مدنی برخوردار است تا اطمینان حاصل کند کالیفرنیا ایالتی است که افراد می توانند در آن زندگی کنند ، یک خانواده داشته باشند و به جامعه کمک کنند.»

  از بودجه 2.5 میلیارد دلاری تخصیص یافته اپل، یک میلیارد دلار به عنوان کمک هزینه مسکن به افراد نیازمند اختصاص می یابد و از بقیه آن برای ساخت خانه های ساده و ارزان قیمت برای اقشار کم درآمد استفاده می شود. این شرکت در حال مذاکره با مقامات و شرکت های محلی به منظور مدیریت بهینه این بودجه است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی