مدیران خودروعصر اعتبار

رئیس کمیته شهرسازی شورای شهر تهران مطرح کرد؛

تزریق آب به سفره‌های زیر زمینی برای مقابله با فرونشت پایتخت

عصر ساختمان- نژاد بهرام گفت: با همکاری شرکت آب و فاضلاب برای مقابله با فرونشت پایتخت به سفره‌های زیر زمین آب تزریق می‌شود.

تزریق آب به سفره‌های زیر زمینی برای مقابله با فرونشت پایتخت
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از باشگاه خبرنگاران، زهرا نژادبهرام رئیس کمیته شهرسازی شورای شهر تهران درباره توافق انجام شده با مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران برای جلوگیری از فرونشست پایتخت، گفت: گزارشی از سوی سازمان نقشه برداری به دست ما رسید که در آن نقاطی از پایتخت که با خطر بیشتری از فرو نشست مواجه هستند، آمده بود.

    رئیس کمیته شهرسازی شورای شهر تهران با تأکید بر این نکته که بحث فرونشست در پایتخت یکی از مخاطرات جدی است، گفت: یکی از مهمترین علل افزایش فرونشست در پایتخت، کاهش سطح آب‌های زیرزمینی است که برای مقابله با آن، ما در مدیریت شهری با اداره آب و فاضلاب استان تهران جلسه‌ برگزار کردیم و بر این اساس قرار شد شرکت آب و فاضلاب استان تهران با تزریق آب در مناطقی پر خطر مانع از افزایش فرونشست زمین شود.

    نژادبهرام تأکید کرد: بختیاری( مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران) این قول را داد تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن در مناطقی که سطح آب‌های زیرزمینی کاهش بیشتری  پیدا کرده است، تزریق آب را هرچه سریعتر انجام دهند.

    برچسب ها
    پورسعیدخلیلی