مدیران خودروعصر اعتبار

آغاز مرحله دوم ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن در استان اردبیل

عصر ساختمان- مدیرکل راه و شهرسازی اردبیل گفت: ثبت‌نام مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن در این استان از امروز آغاز شد.

آغاز مرحله دوم ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن در استان اردبیل
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از ایرنا، محبوب حیدری روز شنبه افزود: دومین مرحله از ثبت‌نام متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در استان اردبیل در شهرهای اردبیل و خلخال از ساعت 10 صبح امروز آغاز و در ساعت 24 روز یکشنبه پایان می‌یابد.

  وی گفت: کلیه متقاضیان ثبت‌نام در مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن می‌توانند در مدت زمان مذکور با مراجعه به سامانه بدون محدودیت در ظرفیت، ثبت‌نام کنند.

  حیدری افزود: پس از اتمام زمان ثبت‌نام و پایان پالایش متقاضیان بر اساس شرایط طرح، متقاضیان نهایی مطابق ظرفیت احصا شده برای هر شهر از طریق قرعه‌کشی انتخاب خواهند شد.

  مدیرکل راه و شهرسازی اردبیل گفت: افرادی که در مرحله اول ثبت‌نام و به عنوان متقاضی اولیه پیامک احراز شرایط را دریافت کردند چنانچه در بازه زمانی اعلام شده انصراف خود را در سامانه ثبت کرده باشند می‌توانند در این مرحله ثبت‌نام نمایند.

  وی بیان‌کرد: متقاضیانی که نسبت به عدم احراز شرایط در مرحله اول ثبت‌نام اعتراض نمودند چنانچه حائز شرایط تشخیص داده شوند نیازی به ثبت‌نام مجدد نداشته و در فرایند قبلی

  ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن قرار می‌گیرند.

  مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل درباره فرآینده ثبت‌نام اعلام‌کرد: تمام اطلاعات لازم در سایت ثبت‌نام به نشانی tem.mrud.ir موجود است.

  حیدری افزود: آورده اولیه متقاضیان بین 30 تا 40 میلیون تومان است که با حدود 100 میلیون تومان تسهیلات دولتی و بقیه  هزینه ساخت باید توسط متقاضی در طول دوره ساخت به حساب واریز شود.

  وی یادآور شد: بر اساس قانون ساماندهی چهار شرط وجود دارد که متقاضیان ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن باید واجد آن باشند، اول آنکه متقاضیان باید از اول انقلاب از امکانات دولتی در حوزه زمین و مسکن استفاده نکرده باشد و اصطلاحا فرم ج آنها سبز باشد. شرط دوم آن است که متقاضی از اول فرودین سال 1384 فاقد مالکیت خصوصی باشد ، شرط سوم تاهل و شرط چهارم سابقه حداقل پنج سال سکونت در شهری است که متقاضی تقاضای مسکن کرده است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    رویداد ها در یک نگاه
    • ۰
    • ۰
    • هفته نامه
    • ۰
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه عصر ساختمان
    آخرین بروزرسانی ۲ سال پیش
    آرشیو