مدیران خودروعصر اعتبار

معاون وزیر راه و شهرسازی مطرح کرد؛

تحویل ۲۰۰۰ واحد مسکن ملی پرند تا پایان مرداد

عصر ساختمان- معاون وزیر راه و شهرسازی دستور داد تا حدود ۲۰۰۰ واحد طرح اقدام ملی مسکن در شهر جدید پرند تا پیش از هفته دولت افتتاح و به مالکان تحویل داده شود.

تحویل ۲۰۰۰ واحد مسکن ملی پرند تا پایان مرداد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از ایسنا، حبیب الله طاهرخانی، مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید روز گذشته از شهر جدید پرند بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند پیشرفت پروژه های زیرساختی و واحدهای مسکونی این شهر قرار گرفت.

  ‌وی در بازدید از پروژه های طرح اقدام ملی مسکن شامل آفرینش دریای نور، آتیس عمران قصر، صدرا نور، رهدشت پیام و سابیر بین الملل دستور داد تا حدود 2000 واحد مسکونی از پروژه‌های مذکور تا پیش از هفته دولت افتتاح و به مالکان تحویل داده شود. همچنین مقرر شد دفتر معماری و شهرسازی شرکت مادر و شرکت عمران شهرهای جدید، مقدمات لازم برای ثبت نام متقاضیان طرح اقدام ملی در پروژه های یاد شده را فراهم کنند.

  تحویل 600 واحد وزارت دفاع تا پایان سال

  طاهرخانی همچنین ضمن دیدار با مدیران پروژه های 88 هکتاری و 130 هکتاری طرح اقدام ملی مسکن شهر جدید پرند و تاکید بر تحویل 600 واحد اولیه از تفاهم نامه وزارت راه و شهرسازی و وزارت دفاع در این شهر، از پیمانکار این پروژه ها خواست تا با افزایش نیروی انسانی این اقدام را حداکثر تا پایان سال جاری به انجام برسانند.

  معاون وزیر راه و شهرسازی در ادامه از فضاهای سبز و ورزشی روباز پرند نیز بازدید کرد و ضمن متذکر شدن نواقص و مشکلات موجود تاکید کرد که توسعه فضاهای مذکور در دستور کار سال جاری شرکت عمران شهر جدید پرند قرار گرفته و با سرعت و جدیت دنبال شود.

  طاهرخانی ضمن تاکید بر به کارگیری تمام امکانات برای تکمیل واحدهای باقی مانده مسکن مهر گفت: تعیین پیمانکار برای پروژه‌های اقدام ملی که هنوز فاقد مجری و پیمانکار مشخص هستند ضروری است. همچنین مسائل و مشکلات شهر جدید پرند در سامانه طرح اقدام ملی به صورت جدی پیگیری و رفع شود.

  به گزارش ایسنا طرح اقدام ملی تولید و عرضه 400 هزار واحد مسکونی، شهریور 1398 با حضور رئیس جمهوری آغاز شد. البته در برخی از مناطق از پایان سال 1397 کلید خورده بود. در قالب این طرح تا پایان سال 1398 عملیات احداث دست کم 218 هزار و 52 واحد آغاز شده که بیش از نیمی از پروژه را شامل می شود. بر اساس اعلام اسلامی وزیر راه و شهرسازی، اولین واحدهای مسکن ملی در بعضی مناطق کشور، خرداد یا تیرماه امسال تحویل می شود. پیش از این هم محمودزاده معاون وزیر راه و شهرسازی به ایسنا گفته بود که 17 هزار و 500 واحد در شهرهای کوچک آماده واگذاری است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی