مدیران خودروعصر اعتبار

۴هزار نفر وام ودیعه مسکن دریافت کردند

عصر ساختمان- وزیر راه و شهرسازی گفت: تا شب گذشته حدود ۴ هزار نفر وام ودیعه مسکن را دریافت کردند و روند تکمیل پرونده باقی متقاضیان نزد بانک‌ها ادامه دارد.

۴هزار نفر وام ودیعه مسکن دریافت کردند
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از ایرنا، «محمد اسلامی» روز دوشنبه در حاشیه مراسم پنجمین مرحله بهره‌برداری از ناوگان ریلی، در خصوص آخرین وضعیت اعطای وام ودیعه مسکن به مستاجران گفت: اعطای وام ودیعه مسکن سرعت گرفته است و تا شب گذشته حدود ٤ هزار نفر وام را دریافت کردند.

  وی ادامه داد: اکنون 1500نفر نیز پرونده خود را تشکیل داده‌اند و در صف انتظار دریافت وام هستند. سامانه شناسایی متقاضیان هیچ مشکلی ندارد و روند پرداختی‌ها با سرعت در حال انجام است.

  وزیر راه در پاسخ به سوال ایرنا در خصوص آخرین وضعیت شناسایی خانه‌های خالی گفت: برای همه افرادی که مالک بیش از یک خانه خالی هستند پیامک ارسال شده و اکنون وزارت راه و شهرسازی در حال راستی آزمایی است. به محض نهایی شدن وضعیت خانه‌های خالی لیست در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار می‌گیرد تا روند صدور قبض‌های مالیاتی آغاز شود.

  وی تاکید کرد : نرخ‌های اصلاح شده مالیات که از سوی کمیسیون عمران مجلس تعیین شده بازدارندگی کافی را دارد و اخذ مالیات با نرخ‌های جدید انجام می‌شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی