مدیران خودروعصر اعتبار

عضو هیات عامل بانک مسکن خبر داد:

فروش اقساطی ۵۵ هزار واحد مسکونی مهر طی امسال

عصر ساختمان- معاون اعتباری بانک مسکن با اعلام اینکه هدفگذاری فروش اقساطی مسکن مهر برای سال‌جاری توسط بانک ۱۰۰ هزار واحد بوده است از فروش اقساطی ۵۵ هزار و ۳۵۲ واحد تاکنون خبر داد.

فروش اقساطی ۵۵ هزار واحد مسکونی مهر طی امسال
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از وزارت راه و شهرسازی محمدحسن علمداری، تازه‌ترین وضعیت فروش اقساطی مسکن مهر را اعلام کرد.

  عضو هیات‌ عامل بانک مسکن با اشاره به اینکه هدفگذاری فروش اقساطی مسکن مهر برای امسال 100 هزار واحد بوده است از فروش اقساطی 55 هزار و 352 واحد طبق تازه‌ترین آمار خبر داد و گفت: فروش اقساطی واحدهای مسکونی مهر بر اساس مبلغ دریافتی و طول دوران مشارکت متفاوت خواهد بود.

  علمداری با یادآوری اینکه مبلغ وام‌ها در اجرای واحدهای مسکونی مهر در پردیس 50 میلیون تومان و در مابقی شهرها 45 میلیون تومان است در خصوص آمار کلی اجرای طرح مسکن مهر، توضیح داد: 2 میلیون و 392 هزار و 327 واحد مجموع واحدهای مسکن مهر از ابتدای طرح تاکنون بوده است که از این تعداد از ابتدای اجرای طرح تا به امروز 2 میلیون و 90 هزار و 273 واحد تعیین تکلیف شده‌اند و 302 هزارو 54 واحد باقیمانده است. 

  وی میزان مشارکت مردم  را در استقبال از خرید واحدهای مسکونی مهر برای امسال، مثبت ارزیابی کرد و گفت: در سال جاری با توجه به افزایش قیمت‌ها در کلانشهرها استقبال مردم مناسب بوده است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی