مدیران خودروعصر اعتبار

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه خبر داد:

افتتاح واحدهای مسکن ملی از فروردین ۱۴۰۰

عصر ساختمان- مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی، پیشرفت کلی پروژه‌های مسکن ملی را حدود ۲۵ درصد اعلام کرد و گفت: واحدهای مسکن ملی از فروردین ۱۴۰۰ ماهانه ۲۰ هزار واحد افتتاح می‌شود.

افتتاح واحدهای مسکن ملی از فروردین ۱۴۰۰
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرساختمان» به نقل از ایرنا، «پروانه اصلانی» در خصوص میزان پیشرفت فیزیکی و افتتاح‌های طرح اقدام ملی مسکن، افزود: علاوه بر افتتاح‌های طرح اقدام ملی مسکن که در آبان ماه انجام شد، با دستور رییس‌جمهوری مقرر شده است از فروردین 1400، ماهانه 20 هزار واحد مسکن ملی تا پایان شهریور ماه افتتاح شوند.

  وی با یادآوری این مطلب که اجرای طرح اقدام ملی مسکن توسط دو کارگزار؛ بنیاد مسکن و ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، و دو متولی مستقیم؛ شرکت عمران شهرهای جدید و ادارات کل راه و شهرسازی انجام می‌شود، گفت: هم‌اکنون علاوه بر افتتاح‌های آبان‌ماه طرح اقدام ملی مسکن، 9 هزار واحد آماده است که به فرمان رییس جمهوری، فروردین 1400 با تکمیل واحدهای دیگر به تعداد 20 هزار واحد افتتاح خواهد شد.

  طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای زیر 100 هزار نفر جمعیت توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، در شهرهای بالای 100 هزار نفر جمعیت توسط ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، در شهرهای جدید توسط شرکت عمران شهرهای جدید و در بافت فرسوده با مشارکت مردم و با نظارت شرکت بازآفرینی شهری ایران اجرایی و عملیاتی خواهد شد.

  ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در تمامی مناطق شهری در اجرای برخی از پروژه‌های اجرایی این طرح، مشارکت دارد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی