مدیران خودروعصر اعتبار

توصیه پلیس به مشاوران املاک و شرکت‌های حمل و نقل بار درپی ممنوعیت اسباب‌کشی در نوروز

عصر ساختمان- رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به ممنوعیت اسباب‌کشی و جابجایی هرگونه اثاثیه در ایام نوروز، توصیه‌هایی را به بنگاه‌ها و مشاورین املاک و شرکت‌های حمل و نقل اثاثیه ارائه کرد.

توصیه پلیس به مشاوران املاک و شرکت‌های حمل و نقل بار درپی ممنوعیت اسباب‌کشی در نوروز
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از ایسنا، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای با بیان اینکه از 28 اسفندماه تا پانزدهم فروردین ماه هرگونه اسباب‌کشی و جابجایی اثاثیه ممنوع است، گفت:‌ با هدف پیشگیری از سرقت وسایل و لوازم منازل با هماهنگی به عمل آمده با کلانتری‌ها و پاسگاه های انتظامی، هرگونه جابجایی اسباب و اثاثیه منزل و لوازم خانگی در ین بازه زمانی تنها به شرط داشتن مجوز از سوی پلیس امکان‌پذیر خواهد بود و در غیر این صورت ممنوع است.

  وی با بیان اینکه شهروندان برای دریافت مجوز اسباب‌کشی باید به کلانتری محل مراجعه کنند، اظهار کرد: باتوجه به اینکه مشاورین املاک و بنگاه‌ها بیشترین نقش را در معاملات و اجاره مسکن دارند. لذا از آنان می‌خواهیم که حتما به مشتریان خود تاکید کنند که برای انجام هرگونه اسباب‌کشی در این ایام باید از کلانتری مجوز بگیرند.  همچنین شرکت‌های حمل و نقل بار و اثاثیه و وانت‌بارها و اتوبارها نیز لازم است به این مساله توجه کنند.

  به گفته رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ، فرم‌های درخواست مجوز در اختیار کلانتری‌ها قرار گرفته و شهروندان با مراجعه به آن می‌توانند این فرم‌ها را دریافت کرده و مجوز لازم را دریافت کنند.

  موقوفه‌ای همچنین از شهروندان خواست که در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را از طریق تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش کنند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی