مدیران خودروعصر اعتبار

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد؛

اختصاص ۲۴ هزار واحد مسکن به اهالی رسانه

عصر ساختمان- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تعداد ۲۴ هزار مسکن در تفاهم‌نامه با وزارت مسکن و شهرسازی به اهالی رسانه اختصاص یافته است.

اختصاص ۲۴ هزار واحد مسکن به اهالی رسانه
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از مهر، محمدمهدی اسماعیلی صبح جمعه در نشست با اصحاب رسانه استان همدان با بیان اینکه در استانی با قدمت و سابقه فرهنگی، تاریخی همچون همدان رسانه‌ها به بلوغ و پختگی رسیده‌اند، مطرح کرد: در فصل تدوین لایحه بودجه سال 1401 قرار گرفته‌ایم و شعار دولت خدمتگذار این است که ریل توسعه کشور را در بخش‌های مختلف جابجا کند.

  وی ادامه داد: ما با مشکلاتی در کشور روبه‌رو هستیم که دولت به دنبال رفع آن است و در این مسیر، در آینده نزدیک سند تحول حکمرانی در جمهوری اسلامی رونمایی خواهد شد که سند بسیار مهمی به شمار می‌رود و بر اساس آن، تمام برنامه‌ها و اقدامات در برنامه هفتم توسعه به اسناد بالادستی تبدیل خواهد شد.

  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه صحبت‌های خود با تاکید بر اینکه دولت سیزدهم از شیوه‌های به‌روز، عقلانی، علمی و منطقی برای رفع مشکلات استفاده خواهد شد، گفت: فرهنگ مقدم بر تمام حوزه‌هاست و تلاش ما این است که فرهنگ را به جایگاه اصلی خود بازگردانیم و گام‌های بلندی را در این مسیر برداریم.

  اسماعیلی با بیان اینکه دولت سیزدهم از افراد توانمند همدانی در رأس امور برخوردار است، تصریح کرد: در سفر ریاست‌جمهوری به استان همدان تا پایان سال، مصوبات خوبی را شاهد خواهیم بود.

  وی با اشاره به اینکه، مسائل قابل حل که نیاز به همت مضاعف دارد، در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به طور جدی پیگیری خواهد شد، به وضعیت مسکن اهالی رسانه اشاره کرد و افزود: تعداد 24 هزار مسکن در تفاهم‌نامه با وزارت مسکن و شهرسازی به اهالی رسانه اختصاص یافته است.

  در ادامه این نشست، اختتامیه جشنواره چاپ و نشر برگزار و اولین موزه صنعت چاپ استان همدان افتتاح شد.

  پورسعیدخلیلی