مدیران خودروعصر اعتبار

آغاز فروش متری مسکن از ماه آینده

عصر ساختمان- رئیس سازمان نوسازی شهر تهران گفت: بخشی از قشرهای جامعه توان خرید مسکن ندارند به همین منظور از اواخر آبان فروش متری مسکن آغاز می‌شود.

آغاز فروش متری مسکن از ماه آینده
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۴:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از صداوسیما، هدایت با بیان اینکه قرار است این کالا را در بورس عرضه کنیم افزود: این اقدام برای جذب سرمایه‌های خرد است تا بتوانیم سرمایه‌ها را به سمت مسکن بیاوریم و این افراد هر زمان پول داشتند بتوانند چند متر زمین بخرند. هدایت درباره قیمت هر مترمربع مسکن در فروش متری مسکن هم گفت: اواخر آبان قیمت نهایی مشخص می‌شود. وی افزود: بیشتر فروش متری مسکن در مناطق 10، 11، 19 خواهد بود.

    رئیس سازمان نوسازی شهر تهران درباره اقدامات قرارگاه مسکن هم گفت: عملیات عمرانی 10 هزار واحد از طرح‌های قرارگاه مسکن در مناطق 22 گانه آغاز شده است.

    هدایت درباره بسته تشویقی برای نوسازی در بافت فرسوده هم گفت: برای ملک بیشتر از 100 متر یک طبقه تشویقی داده می‌شود، برای ملک 50 تا 100 متر حداکثر اجازه ساخت 4 طبقه داده می‌شود این در حالی است که قبلا اجازه ساخت سه طبقه داده می‌شد و برای ملک بالای 400 متر هم دو طبقه تشویقی می‌دهیم. وی درباره تامین پارکینگ در بافت‌های فرسوده گفت: نبود تأمین پارکینگ باعث شده بود برخی ملک‌ها نتوانند مجوز بگیرند لذا قرار شد پارکینگ محلی بسازیم.

    برچسب ها
    پورسعیدخلیلی