مدیران خودروعصر اعتبار

کمپانی گرین؛ بهترین کیفیت براساس استانداردهای اروپایی

عصر ساختمان- انتخاب سیستم های گرمایشی و سرمایشی همواره به عنوان دغدغه ای برای طراحان و البته کاربران واحدهای مسکونی ، اداری و صنعتی مطرح بوده است.از طرفی وجود محصولات متنوع در بازار انتخاب را سخت کرده است. در این بین توجه به نیازهای بهره برداری پروژه ها تاثیر به سزایی در انتخاب صحیح سیستم های تهویه مطبوع دارد.

کمپانی گرین؛ بهترین کیفیت براساس استانداردهای اروپایی
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان»، کمپانی تهویه مطبوع گرین تولیدکننده دستگاه های مرکزی و مستقل تأسیساتی، اعم از چیلرهای تراکمی، هواساز، فن کویل، داکت اسپیلت، VRF و کولرهای گازی است. کارخانه این شرکت با تکیه بر دانش فنی روز اروپا، متخصصین کار آزموده و همچنین ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته تمام اتوماتیک، محصولات با کیفیت و همگام با بالاترین استانداردهای تضمین کیفیت در اروپا را تولید می نماید.

  محصولات گرین در دو گروه تهویه مطبوع خانگی و صنعتی، مناسب برای انواع پروژه های مسکونی، اداری، تجاری، صنعتی، هتل ها، بیمارستان ها، مراکز خرید و اماکن عمومی است.
  برای معرفی بهتر و دقیقتر محصولات متنوع کمپانی گرین مصاحبه کوتاهی با مهدی چلاجور مدیر فروش محصولات گرین داشته ایم که در ویدئو زیر مشاهده خواهید کرد.

  برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات و فعالیت های کمپانی گرین به آدرس اینترنتی http://www.green-ac.ir مراجعه کنید.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی