مدیران خودروعصر اعتبار

"یوتو" در فیلیپین قربانی گرفت

عصر ساختمان- تیم‌های امداد و نجات فیلیپین با اعلام کشته شدن هفت نفر در حوادث مرتبط با طوفان "یوتو" از تلاش برای نجات دست‌کم ۳۰ نفری که در یک منطقه کوهستانی در پی سیل و رانش زمین در ساختمانی اداری گرفتار شده‌اند، خبر دادند.

"یوتو" در فیلیپین قربانی گرفت
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۳:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از ایسنا، تیم های امداد و نجات و سربازان فیلیپینی شب گذشته موفق شدند پس از عبور از جاده های مسدود شده به مناطق طوفان زده و دورافتاده‌ای در استان شمالی "ماونتین" برسند که ساختمانی متعلق به اداره راه های محلی در آنجا طعمه رانش زمین شده بود.

    تاکنون یک جسد از ساختمان مذکور خارج شده است و شمار کشته‌شدگان طوفان "یوتو" را از روز گذشته (سه شنبه) به هفت نفر رسانده است. در میان این قربانیان چهار کودک 5 تا 11 سال نیز وجود داشته اند. با این حال آژانس بلایای ملی فیلیپین هنوز آمار قربانیان را تایید نکرده و تنها به اعلام این که تاکنون هفت نفر تحت تاثیر رانش زمین قرار گرفته اند، بسنده کرده است.

    آژانس بلایای ملی این کشور همچنین اعلام کرده این امید وجود دارد که افراد گرفتار شده در ساختمان مذکور زنده مانده باشند.

    به گزارش رویترز، این در حالی است که هزاران نفر از ساکنان محلی در مسیر طوفان "یوتو" که بیشتر در مناطق کوهستانی، ساحلی و رودخانه‌ای و در معرض خطر سیل، امواج طوفانی و گلرود قرار داشتند، پیش از وقوع این طوفان تخلیه شده بودند.

    برچسب ها
    پورسعیدخلیلی