مدیران خودروعصر اعتبار

ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی احداث می‌شود

عصر ساختمان- مالک باشگاه تراکتورسازی از بحث و تبادل‌نظر با شهردار تبریز برای احداث ورزشگاه اختصاصی این باشگاه خبر داد.

ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی احداث می‌شود
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از تسنیم، محمدرضا زنوزی‌مطلق با قدردانی از تلاش‌های شهردار و عوامل شهرداری تبریز در راستای تسهیل حضور هواداران در ورزشگاه اظهار داشت: این حرکت بسیار خوب بود و ایجاد راه دسترسی سبب شد تا حضور هواداران در ورزشگاه تا حدی تسهیل شود. امیدوارم با همکاری شهرداری تبریز بقیه موانع و مشکلات را مرتفع کنیم تا هواداران در این جاده به سهولت تردد کرده و برای تشویق تیم محبوبشان خود را به ورزشگاه برسانند.

  وی همچنین درباره احداث ورزشگاه اختصاصی برای تیم تراکتورسازی تصریح کرد: یکی از اهداف ما از دیدار با شهردار تبریز بررسی مکان مناسب جهت احداث استادیوم اختصاصی بود که در این باره بحث و تبادل‌نظر شد. مقرر شد تا آقای شهردار در این باره اقدامات لازم را انجام دهند و زمین‌هایی که پیشنهاد می‌شود، مورد بررسی قرار گیرد.

  مالک باشگاه تراکتورسازی در خاتمه تأکید کرد: معتقدم باید برای احداث ورزشگاه اختصاصی‌مان مکانی انتخاب کنیم تا دسترسی بسیار خوبی برای هواداران داشته باشد و مردم به‌راحتی بتوانند در ورزشگاه حضور پیداکرده و بعد از پایان بازی نیز از ورزشگاه خارج و به خانه‌های خود بازگردند. جوانب این امر بررسی و ان‌شاءالله در 2 ماه آینده با اعلام نتایج آن، اطلاع‌رسانی خواهد شد.

  ایرج شهین باهر نیز با اشاره به بهره‌برداری از مسیر دسترسی ضلع غربی ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز اظهار داشت: بحث احداث این جاده بیشتر به این خاطر بود که هوادارانی که بعد از اتمام بازی قصد سفر به غرب تبریز و شهرستان‌های غربی را داشتند، از این مسیر راحت‌تر بتوانند دسترسی پیدا کنند. جا دارد از آقای زنوزی تشکر کنم که با کمک ایشان و تهیه قیر مورد نیاز توانستیم افتتاح این جاده را تسریع کنیم.

  وی خاطرنشان کرد: همان‌طور که قول داده بودیم این جاده پیش از بازی تیم‌های تراکتورسازی و فولاد خوزستان افتتاح شد. در ادامه ما پیگیر هستیم تا بتوانیم با همکاری اداره راه و شهرسازی، دسترسی جاده روستایی و اتوبان شهید کسایی که به این جاده متصل می‌شوند را تکمیل کنیم. ان‌شاءالله که مسیر مناسبی برای سهولت حضور هواداران ایجاد کنیم تا هم قبل و هم بعد از بازی عبور و مرور آسانی به ورزشگاه داشته باشند. در کنار این دسترسی، پارکینگی که در نزدیکی این جاده وجود دارد، این امکان را فراهم می‌کند تا هواداران بتوانند اتومبیل‌های خود را در این پارکینگ پارک نموده و به‌راحتی به ورزشگاه بروند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  رویداد ها در یک نگاه
  • ۰
  • ۰
  • هفته نامه
  • ۰
  • هفته نامه
  • هفته نامه
  • هفته نامه
  • هفته نامه
  • هفته نامه عصر ساختمان
  آخرین بروزرسانی ۱۲ ماه پیش
  آرشیو