مدیران خودروعصر اعتبار

رئیس کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای:

اعتماد چندانی به سیستم شهرسازی در مناطق وجود ندارد

عصر ساختمان- رئیس کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران تاکید کرد: به دلیل سوابق قبلی اعتماد چندانی به سیستم شهرسازی در مناطق وجود ندارد.

اعتماد چندانی به سیستم شهرسازی در مناطق وجود ندارد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از مهر، سید آرش حسینی میلانی صبح امروز در صحن علنی شورای اسلامی شهر تهران در مخالفت با حذف تبصره یک استفساریه شهرداری تهران درخصوص مجوز ساخت در 62 باغ گفت: ای کاش برای جبران خسارت این 62 پلاک باغ اعضای شورای شهر مبلغی را در بودجه 98 تصویب می‌کردند و شورا رأی به صدور مجوز ساخت در آنها را نمی‌داد و مانع از تخریب بیشتر باغات نمی‌شدیم.

  وی با تاکید بر اینکه به دلیل سوابق قبلی اعتماد چندانی به سیستم شهرسازی در مناطق وجود ندارد، اظهار داشت: بند یک استفساریه به خاطر آن است که جلوی هر گونه تخلف احتمالی گرفته شود و شورا بتواند با متخلفان برخورد کند. به همین خاطر، من از همکاران می‌خواهم که به حذف این تبصره رأی ندهند.

  سخنگوی کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری افزود: بر اساس این تبصره میزان بارگذاری و تعداد طبقات صرفاً باید به میزان عوارض پرداختی تا تاریخ ذکر شده باشد و شهرداری حقی به اضافه کردن سطح و سطوح و بارگذاری با دریافت عوارض مجدد در خصوص این پرونده‌ها را ندارد.

  لازم به ذکر است که اعضای شورا با اکثریت آرا با حذف تبصره مذکور موافقت نکردند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی