مدیران خودروعصر اعتبار

بی خانمانی ۱۰۰۰ خانوار آمریکایی ۶.۵ سال پس از طوفان سندی

عصر ساختمان- با وجود گذشت ۶.۵ سال از طوفان سندی در آمریکا هنوز حدود هزار خانواده نتوانسته اند خانه‌های خود را بازسازی کنند و زندگی عادی را ازسر بگیرند.

بی خانمانی ۱۰۰۰ خانوار آمریکایی ۶.۵ سال پس از طوفان سندی
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از تسنیم، حدود هزار خانواده آمریکایی هنوز پس از گذشت 6 سال و نیم از طوفان سهمگین سندی هنوز به خانه‌های خود بازنگشته اند. این خانواده ها می توانند از ابتدای تابستان از دولت درخواست بودجه تکمیلی برای بازسازی داشته باشند .
  فیل مورفی و باب منندز از جمله مقامات دولتی و فدرال آمریکا بودند که اعلام کردند برنامه‌های بازسازی طوفان سندی تغییر کرده و این تغییرات در جهت کمک به خانواده هایی است که خانه های خود را از دست داده بودند .
  این تغییرات در 22 فوریه توسط وزارت مسکن و توسعه شهری تصویب شد که بودجه این برنامه را تامین می کند .
  مورفی گفت:« برای بسیاری ساکنین نیوجرسی، سندی تنها یک خاطره است ولی برای حدود هزار خانواده که هنوز در حال ساخت خانه هایشان هستند، طوفان سندی هنوز تمام نشده است» .
  وی گفت:« با این کمک‌ها برای ساخت و اجاره مسکن، حالا امیدواریم تمام خانواده‌های آسیب‌دیده از سندی حمایت مالی کافی برای تکمیل پروژه‌های بازسازی خود را داشته باشند و بتوانند به خانه‌هایشان بازگردند و دوباره نیوجرسی را پس از وحشتناک ترین فاجعه در تاریخ این شهر بسازند» .
  منندز گفت:« این خانواده ها رویای بازگشت به خانه و زندگی با خانواده هایشان را دارند. این ماراتون برای آنها تمام نشده ، ولی امروز می توان خط پایان آن را دید».

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی