مدیران خودروعصر اعتبار

جانشین قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده خوزستان :

روند بازسازی مناطق سیل زده و پرداخت خسارات کشاورزی تسریع شود

عصر ساختمان- جانشین قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده خوزستان گفت: عمده نارضایتی مردم در بحث پیشرفت ساخت و ساز مسکن های آسیب دیده از سیلاب و همچنین پرداخت خسارت های کشاورزی است.

روند بازسازی مناطق سیل زده و پرداخت خسارات کشاورزی تسریع شود
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۵:۰۰

  به گزارش  پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از ایسنا، کیامرث حاجی زاده در هشتمین جلسه قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده خوزستان که امروز 15 مردادماه در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: تاکید بر این است تا بازسازی مناطق سیل زده و همچنین پرداخت خسارت های بخش کشاورزی با سرعت بیشتری پیش رود.

  وی افزود: مساله اول استان مساله بازسازی مناطق سیل زده است و اکنون مناطق زلزله زده نیز به مناطق سیل زده افزوده شده است و در ادامه باید به بررسی این مناطق نیز پرداخته شود.

  جانشین قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده خوزستان تصریح کرد: به محض اینکه اعتبارات بازسازی مناطق زلزله زده ابلاغ شود، موضوع بازسازی این مناطق نیز در قرارگاه مطرح و پیگیری خواهد شد.

  حاجی زاده با بیان اینکه باید شخص مدیران دستگاه ها در جلسات حضور پیدا کنند، عنوان کرد: متاسفانه برخی فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی در جلسات حضور پیدا نمی کنند و در این زمینه باید از دلایل عدم حضور مدیران مطلع شویم زیرا در غیر این صورت غیبت ها پذیرفتنی نیست.

  وی ادامه داد: مدیران باید با رویکرد مدیریت جهادی عمل کنند و نباید به شکلی عمل کنند که مجبور شویم عذر برخی از آن ها را بخواهیم.

  جانشین قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده خوزستان با بیان اینکه مهمترین جلسه استان جلسه قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده است، گفت: عدم ارائه گزارش به قرارگاه یکی از مشکلاتی است که باعث شده تا ما نیز نتوانیم گزارشات را به قرارگاه کشوری اعلام کنیم. از کمیته های هشتگانه درخواست داریم تا گزارشات را به موقع به دست قرارگاه برسانند.

  حاجی زاده با بیان اینکه بحث پرداخت ها باید حل شود، گفت:مشکلاتی در سامانه سجاد وجود داشت و با پیگیری هایی که انجام گرفت، این مشکل رفع نقص شد و در این زمینه باید روند پرداخت خسارت ها با سرعت بیشتری انجام شود.

  وی خاطرنشان کرد: عمده نارضایتی مردم در بحث پیشرفت ساخت و ساز مسکن های آسیب دیده از سیلاب و همچنین پرداخت خسارت های کشاورزی است.

  جانشین قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده خوزستان ادامه داد: باید خسارت های کشاورزی در اثر سیلاب به کشاورزان پرداخت شود تا شاهد مشکلات در این زمینه نباشیم.

  حاجی زاده گفت: در بخش خسارت های کشاورزی تا کنون به 571 نفر مبلغ 65 میلیارد ریال خسارت بلاعوض پرداخت شده است. همچنین در زمینه تسهیلات نیز تا کنون به 322 نفر مبلغ 85 میلیارد ریال تسهیلات در حوزه کشاورزی پرداخت شده است.

  وی ادامه داد: در بخش ارزیابی مسکونی، تعداد واحدهای احداثی 3352 واحد و 14 هزار و 518 واحد نیز تعمیری بوده است. در این زمینه تا کنون به 103 واحد احداثی و 10 هزار و 65 واحد تعمیری نیز تسهیلات پرداخت شده است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    رویداد ها در یک نگاه
    • شماره ۱۷ و ۱۸
    • ۰
    • ۰
    • هفته نامه
    • ۰
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
    آرشیو