مدیران خودروعصر اعتبار

یک خیابان به نام مرحوم سیدتقی نوربخش نامگذاری شد

عصر ساختمان- خیابان محل زندگی سیدتقی نوربخش طی مراسمی با حضور وزیر کار، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، یکی از اعضای شورای شهر و خانواده مرحوم نوربخش، به نام آن مرحوم نامگذاری شد.

یک خیابان به نام مرحوم سیدتقی نوربخش نامگذاری شد
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از مهر، محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این مراسم خدمات نوربخش در سازمان تأمین اجتماعی را ماندگار توصیف کرد و گفت: آن مرحوم هم در عرصه پزشکی و هم در عرصه مدیریت از خود نامی نیک به یادگار گذاشت.

  شریعتمداری برای مرحوم نوربخش از درگاه خداوند متعال طلب مغفرت کرد و اظهار داشت: همه جامعه ما بر صداقت، پاکدستی و مدیریت کارآمد آن مرحوم گواهی می‌دهند و ایشان عمر خود را برای خدمت به مردم صرف کرد و در همین راه نیز جان به جان‌آفرین تسلیم کرد.

  وی ادامه داد: مرحوم نوربخش در روزهای پایانی عمر خود کمپینی را برای مهربانی پزشکان با بیماران راه‌اندازی کرد و امیدواریم همه مدیران کشور ما مشی و منش آن مرحوم را الگوی خود قرار دهند.

  ناهید خداکرمی، عضور شورای شهر تهران نیز در این مراسم گفت: اعضای شورای شهر تهران برای نامگذاری خیابانی به نام مرحوم نوربخش اتفاق نظر داشتند و پس از مشورت با خانواده ایشان، نامگذاری خیابان محل زندگی آن مرحوم به نام سیدتقی نوربخش به تصویب رسید.

  وی نامگذاری خیابانی به نام نوربخش را اقدامی برای بزرگداشت و شناساندن آن مرحوم به جامعه دانست.

  سید مرتضی نوربخش پدر شادروان سید تقی نوربخش نیز در این مراسم گفت: مرحوم نوربخش در تمام عمر حرفه‌ای خود همواره به اخلاق پزشکی پایبند بود و در معالجه بیماران به دنبال مسائل مادی نبود.

  وی از همه کسانی که در بزرگداشت یاد و نام نوربخش تلاش کردند و در مراسم‌های یادبود آن مرحوم شرکت کردند تشکر کرد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی