مدیران خودروعصر اعتبار

رئیس شورای شهر تهران خبر داد؛

بلاتکلیفی ترمینال جدید شرق علی رغم پیشرفت ۹۰ درصدی

عصر ساختمان- هاشمی رفسنجانی گفت: پروژه پایانه شرق که دارای ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی است در بلاتکلیفی به سر می‌برد.

بلاتکلیفی ترمینال جدید شرق علی رغم پیشرفت ۹۰ درصدی
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از باشگاه خبرنگاران، محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران صبح امروز در مراسم افتتاح 48 پروژه عمرانی، فرهنگی و ترافیکی منطقه 21، گفت: اگر مسئولین اجرایی کشور و همچنین شهرداری بویی از شهامت و شجاعت برده باشند در شرایط موجود که دچار مشکلات مالی هستیم، می‌توانیم کار‌های بزرگی را به ثمر برسانیم که پروژه‌های امروز به خاطر بودن شهامت انجام شده است.

  رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه 60 درصد از زمان مدیریت شهری پنجم گذشته و باید امروز از مدت باقیمانده بهترین استفاده را کنیم، گفت: با عملگرایی این برنامه تحقق پذیر و اولویت محور که مبتنی بر برنامه سوم است را می‌توانیم محقق کنیم و به اهداف خود برسیم.

  هاشمی رفسنجانی با بیان اینکه شهر تهران دارای پروژه‌های عمرانی بلاتکلیف است، گفت: برای مثال پروژه فرهنگی صبا به دلیل اختلاف سرمایه‌گذار با شهرداری هنوز افتتاح نشده و یا پروژه پایانه شرق که بالای 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، هنوز در بلاتکلیفی تصمیم‌گیران است.

  او با تأکید بر لزوم سرعت تصمیم‌گیری مدیران، اظهار کرد: باید فضای لازم را برای مدیران فراهم کنیم تا پروژه‌هایی که به خاطر عدم تصمیم‌گیری راکد مانده‌اند، به انجام برسد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی