مدیران خودروعصر اعتبار

آیا اجرای طرح ساماندهی دستفروشان چهاراه ولیعصر (عج) متوقف شده است؟

عصر ساختمان-معاون خدمات شهری منطقه ۱۱ شهرداری تهران درباره برخی از اظهارنظرها مبنی بر توقف اجرای طرح ساماندهی دستفروشان تئاتر شهر توضیحاتی داد.

آیا اجرای طرح ساماندهی دستفروشان چهاراه ولیعصر (عج) متوقف شده است؟
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از باشگاه خبرنگاران، کوروش خرد معاون خدمات شهری منطقه 11 شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در واکنش به انتشار برخی از اخبار مبنی بر توقف طرح ساماندهی دستفروشان و بساط گستران پیاده راه چهارراه ولیعصر (تئاتر شهر)  با تأکید بر این نکته که هنوز اجرای این طرح ادامه دارد، گفت: در چند روز گذشته گزارش‌های مردمی به دست ما رسید که در آن ها  اعلام شد دست فروشان و بساط گستران خیابان ولیعصر (عج) دوباره به معابر بازگشته و به سد معبر اقدام کردند.

  معاون خدمات شهری منطقه 11 شهرداری تهران تأکید کرد: اجرای طرح انضباط شهری و جلوگیری از سد معبر دست فروشان و بساط گستران در محدوده چهارراه ولیعصر (عج) با همکاری یگان حفاظت شهرداری تهران همچنان ادامه دارد.

  خرد تصریح کرد: از زمان دریافت برخی گزارش ها از شهروندان مبنی بر بازگشت دست فروشان، بساط گستران به سطح معابر چهارراه ولیعصر (عج) بازدید میدانی با حضور نمایندگان یگان حفاظت شهرداری تهران و معاون خدمات شهری منطقه 6 از سطح معابر انجام گرفت و باید اعلام کنم که بر اساس تفاهم نامه انجام شده بین مناطق 6، 11 یگان حفاظت شهرداری تهران با نیروی انتظامی همچنان اجرای طرح انضباط شهری از ساعت 8 صبح تا 21 در محدوده خیابان ولیعصر (عج) انجام می‌شود.

  او با اشاره به تغییر ساعت در فصل پاییز و تاریکی زودهنگام هوا تصریح کرد: با توجه به اینکه در نیمه اول سال زمان تاریکی هوا با نیمه دوم سال متفاوت است مذاکراتی با نیروی انتظامی انجام شد تا ساعت اجرای طرح برای رفع سد معبر و تداوم پیشگیری از بساط گستری افزایش یابد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی