مدیران خودروعصر اعتبار

رئیس شورای شهر تهران خبرداد؛

ماجرای خاک خوردن ۲ رام قطار مترو در پارکینگ چیست؟

عصر ساختمان-هاشمی رفسنجانی درباره تصاویر منتشر شده از خاک خوردن ۲ رام قطار مترو در پارکینگ توضیحاتی داد.

ماجرای خاک خوردن ۲ رام قطار مترو در پارکینگ چیست؟
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از باشگاه خبرنگاران، محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران در واکنش به انتشار تصاویر خاک خوردن دو رام قطار مترو در پارکینگ با تأکید بر این نکته که تصاویر قطار‌ها مربوط به متروی کرج است، گفت: در بازه‌ای از زمان متروی کرج فعال شده بود و آن‌ها در آن زمان از شرکت واگن سازی تهران خواستند که بر اساس قرارداد منعقد شده 2 رام قطار به آن‌ها تحویل داده شود که شرکت واگن سازی نیز آن را تولید و در اختیار آن‌ها قرار داد.

  رئیس شورای شهر تهران افزود: قرار بود این 2 رام قطار در ابتدای راه‌اندازی متروی کرج در 7 کیلومتر آن استفاده و به کار گرفته شود.

  او ادامه داد: بعد از مدتی برنامه احداث متروی کرج با کندی پیش رفت و در نهایت به سرانجام نرسید که ما در آن بازه از زمان از مدیریت شهری کرج خواستیم که این 2 واگن را به ما تحویل دهند تا در خطوط متروی تهران از آن استفاده کنیم و هر زمان که متروی کرج دایر شد ما 2 رام قطار نو به آن‌ها تحویل می‌دهیم.

  هاشمی تصریح کرد: پس از این خواسته ما مدیریت شهری کرج اعلام کرد که چرا می‌خواهید متروی ما را از ما بگیرید؟ و بر همین اساس ما دوباره 2 رام قطار را به آن‌ها عودت دادیم.

  رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: تصاویری که امروز از خاک خوردن 2 رام قطار در شبکه‌های مجازی منتشر شده است مربوط به همین ماجرا است و ما همین امروز نیز می‌توانیم این دو رام قطار را بگیریم و در خطوط متروی تهران از آن استفاده کنیم و مجدد در زمان تکمیل متروی کرج به آن‌ها دو رام قطار دهیم.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی