مدیران خودروعصر اعتبار

سرپرست اداره کل حریم شهر تهران مطرح کرد؛

استقبال شهروندان از حریم شهرها به دلیل رشد تراکم مسکن

عصر ساختمان- شکری گفت: نرخ رشد تراکم مسکن در حال حاضر استقبال بسیار زیادی را برای حضور افراد در حریم شکل داده است.

استقبال شهروندان از حریم شهرها به دلیل رشد تراکم مسکن
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از باشگاه خبرنگاران، مجتبی شکری سرپرست اداره کل حریم شهر تهران در رونمایی از سامانه یکپارچه هوشمند حریم شهر تهران که با حضور مدیران شهری برگزار شد، با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر با توجه به تغییرات حوزه مسکن شاهد تغییر در خرید بودیم، گفت: نرخ رشد تراکم مسکن در حال حاضر استقبال بسیار زیادی را برای حضور افراد در حریم شکل داده و مواردی چون سرمایه‌گذاری و تصرفات برخی از افراد را رونق بخشیده است.

  وی تصریح کرد: اقدام‌های موثری برای مقابله با سودجویی در این زمینه صورت گرفته و لازم است از تمام ظرفیت‌های موجود برای توسعه خدمات استفاده کنیم و توقع من از شهرداران مناطق این است که توسعه خدمات ورزشی و اجتماعی را در نظر داشته باشند.

  شکری با تأکید بر اینکه پایش حریم در معاونت شهرسازی انجام شده است، گفت: پایش حریم یکی از موضوعات مهمی است که می‌توانیم از تحلیل داده‌های آن استفاده کنیم تا در آینده نگری به کار دستگاه‌های مربوطه بیاید.

  سرپرست اداره کل حریم شهر تهران ادامه داد: داده‌ها در پایش هوشمند حریم شهر می‌تواند به برنامه ریزی درست منجر شود و بر اساس پایش یکی از این داده‌ها مشخص شد، برخی اقدام‌های ما با رویکرد مردم متفاوت است و ممکن است در این زمینه اشتباه کنیم که باید با تعامل مثبت برطرف شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی