مدیران خودروعصر اعتبار

ارسال کمک ۳ میلیاردی شهرداری تهران به سیل زدگان سیستان و بلوچستان

عصر ساختمان-امراللهی از ارسال ۳ میلیارد تومان کمک‌های نقدی و غیرنقدی شهرداری تهران به سیل‌زدگان استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

ارسال کمک ۳ میلیاردی شهرداری تهران به سیل زدگان سیستان و بلوچستان
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از باشگاه خبرنگاران، مهدی امراللهی مدیر عامل شرکت فروشگاه‌های شهروند شهرداری تهران صبح امروز در حاشیه آیین ارسال کمک‌های فروشگاه شهروند به سیل‌زدگان استان سیستان و بلوچستان در جمع خبرنگاران گفت: شهرداری تهران با همکاری تأمین کنندگان فروشگاه شهروند اقلامی را که اغلب از جنس شوینده هستند به مناطق سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان ارسال می‌کند.

  مدیر عامل شرکت فروشگاه‌های شهروند شهرداری تهران افزود: مجموعه کمک‌های نقدی و غیر نقدی 3 میلیارد تومان است که ما همه آن‌ها را به کالا تبدیل کردیم و به این مناطق ارسال می‌کنیم.

  امراللهی تصریح کرد: کمک‌های ارسالی شامل 10 کامیون 10 تن، 17 کامیون خاور و بیش از 100 نوع کالا نظیر کنسرو و مواد شوینده است.

  وی ادامه داد: اقلام تأکید شده از سوی هلال احمر را تأمین کردیم و تا روز جمعه به دست افراد نیازمند خواهند رسید.

  مدیر عامل شرکت فروشگاه‌های شهروند شهرداری تهران با بیان اینکه این کار با دستور شهردار تهران و معاون مالی او انجام شده است، گفت: مشارکت در امر کمک‌رسانی به حادثه‌دیدگان وظیفه ماست، زیرا ابعاد فاجعه بسیار وسیع بود و امیدواریم این کمک‌ها ادامه یابد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی