مدیران خودروعصر اعتبار

گلپایگانی:

تالار گفتگوی معاونت شهرسازی و معماری راه‌اندازی شد

عصر ساختمان-با توجه به اهمیت همکاری و مشارکت شهروندان تهرانی در فرآیند تهیه و تصویب طرح ها و پروژه های شهرسازی، ضوابط و دستورالعمل ها "تالار گفتگو شهری" معاونت شهرسازی و معماری راه اندازی شد که بر این اساس طرح های موضوعی و موضعی در نقشه مکان نما برای عموم شهروندان قابل دسترسی است.

تالار گفتگوی معاونت شهرسازی و معماری راه‌اندازی شد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از ایلنا، عبدالرضا گلپایگانی معاون شهرسازی و معماری در این باره گفت: تالار گفتگو شهری به همت اداره کل برنامه ریزی و توسعه شهری امور شهرسازی و معماری این معاونت به منظور دریافت نظرات و جلب مشارکت شهروندان محترم تهرانی در تهیه، تصویب و اجرای پروژه های شهرسازی و معماری راه اندازی شد.

  وی با بیان اینکه به همین منظور طرح های موضوعی و موضعی برای عموم مردم در نقشه مکان نما قابل دسترسی است، افزود: علاوه بر تالارگفتگوی شهری،سامانه ای نیز به منظور پاسخ به پرسش های شهروندان طراحی شده است.

  گلپایگانی گفت: در این سامانه کارشناسان فنی معاونت شهرسازی و معماری پس از دریافت سئوالات شهروندان و طبقه بندی سئوالات، آنها را به دست کارشناسان مرتبط با موضوع می سپارند تا راه حل های کارشناسی به شهروندان ارائه شود و موضوعات طرح شده در کمترین زمان ممکن مورد رسیدگی و بررسی قرار گیرند.

  به گزارش روابط عمومی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران، شایان ذکر است شهروندان محترم تهرانی با مراجعه به سایت معاونت شهرسازی و معماری به آدرس shahrsazi.tehran.ir می توانند به تالار گفتگو شهری و سامانه پرسش و پاسخ دسترسی پیدا کنند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی