مدیران خودروعصر اعتبار

با حضور وزیر راه و شهرسازی؛

ساخت ۷۶۱۲ واحد مسکن اقدام ملی در اهواز آغاز شد

عصر ساختمان- با حضور وزیر راه و شهرسازی، عملیات ساخت هفت هزار و ۶۱۲ واحد مسکن اقدام ملی در اهواز آغاز شد.

ساخت ۷۶۱۲ واحد مسکن اقدام ملی در اهواز آغاز شد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از مهر، ظهر امروز عملیات ساخت یک هزار و 680 واحد مسکونی جابه جایی خانوارهای در پهنه خطر منبع آب اهواز و همچنین عملیات ساخت هفت هزار و 612 واحد مسکن اقدام ملی با حضور محمد اسلامی آغاز شد.

  وزیر راه و شهرسازی ظهر امروز در بدو ورود به فرودگاه اهواز هدف از سفر دو روز خود به استان خوزستان را سرکشی به طرح‌های زیرساختی استان عنوان کرد و ادامه داد: وزارت راه و شهرسازی در بخش‌های مختلفی طرح‌هایی در دست اجرا دارد.

  محمد اسلامی افزود: بخشی از این طرح‌ها مربوط به طرح بازآفرینی و برخی دیگر نیز به احداث واحدهای مسکونی اختصاص دارد که در کلانشهر اهواز برنامه‌ریزی شده است.

  وی ادامه داد: علاوه بر این، عملیات اجرایی طرح‌های دیگری در استان خوزستان به اتمام رسیده که طی این سفر به بهره‌برداری خواهند رسید.

  به گزارش خبرنگار مهر، در سفر دو روزه وزیر راه و شهرسازی به استان خوزستان، 10 طرح مختلف در حوزه راهداری و راهسازی به بهره برداری می‌رسد.

  از جمله این طرح‌ها بهره برداری از پل سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اهواز، پنج مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی، 75 دوربین ثبت تخلف، 20 دوربین نظارت تصویری و سه پاسگاه پلیس راه می‌باشد.

  بهره برداری از 181 کیلومتر روکش آسفالت، 12 کیلومتری روشنایی و بازدید از طرح‌های راهداری شادگان، رامهرمز و بهبهان از دیگر برنامه‌های وزیر راه و شهرسازی به خوزستان است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی