مدیران خودروعصر اعتبار

رئیس هیئت مدیره شرکت انبوه سازی مسکن مطرح کرد:

انبوه سازی مسکن، رقابت پذیر با مدل‌های روز اروپا

عصر ساختمان- رئیس هیئت مدیره شرکت انبوه سازی مسکن: امروز در کشور، همه مواد اولیه انبوه سازی با آخرین فناوری اروپا و ژاپن وجود دارد.

انبوه سازی مسکن، رقابت پذیر با مدل‌های روز اروپا
نسخه قابل چاپ
جمعه ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از صدا و سیما، آقای غروی در حاشیه نشست هم اندیشی مسکن سازان در وزارت راه و شهرسازی افزود: بر اساس نیازی که کشور داشت تا بتواند در حوزه ساخت و ساز‌های جدید در بافت فرسوده سریع عمل کند و نیز بتوان جلوی رشد تورم را گرفت و چاره‌ای اندیشید و از طرفی هم ساختمان را سبک بسازیم و با یک تریلی آن را حمل کنیم، طرح‌های پیش ساخته بسیاری را در دنیا بررسی کرده ایم.

  وی گفت: طرح‌های سازه‌های سبک و پیش ساخته را در سراسر دنیا بررسی کرده ایم و توانستیم آخرین مدل آن را بومی سازی کنیم.
  آقای غروی گفت: امروز ما توانایی داریم یک ساختمان 65 واحدی را از روی بنای پی (فوندانسیون)، در یک هفته تحویل دهیم، اما برای گرفتن مجوز ساخت همین ساختمان دو سال باید در تشریفات اداری بانک و شهرداری منتظر بمانیم.
  وی افزود: در 5 سال گذشته حداقل با 200 شخص در پست مدیرکلی به بالا در حوزه ساخت مسکن مکاتبه داشتیم و جلسه حضوری برگزار کردیم که متاسفانه به جواب مطلوبی نرسیدیم.
  رئیس هیئت مدیره شرکت انبوه سازی مسکن افزود: امیدواریم با رویکرد جدیدی که وزیر راه و شهرسازی دارد و عزم خود را جزم کرده است، بتوانیم گره ساخت مسکن را باز کنیم.
  وی ادامه داد: اگر این صنعت در زمینه صادرات رشد کند بسیاری از مشکلاتی را که درخصوص نفت داریم می‌تواند گره گشایی کند.
  آقای غروی درباره ساخت سازه‌های فولادی هم گفت: مواد اولیه ساخت آن‌ها کاملا بومی و ایرانی است و فناوری آن هم از آخرین نسخه اروپا گرفته شده است.
  رئیس هیئت مدیره شرکت انبوه سازی مسکن افزود: باید به صنعت ساختمان نگاهی مانند صنعت خودروسازی داشته باشیم.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی