مدیران خودروعصر اعتبار

ساخت و ساز مسکن ملی در تهرانسر سه شیفته شد

عصر ساختمان- مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از آغاز فعالیت شیفت شب ساخت و ساز واحدهای طرح اقدام ملی ملی مسکن در تهرانسر خبر داد.

ساخت و ساز مسکن ملی در تهرانسر سه شیفته شد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از ایلنا، خلیل محبت‌خواه با اشاره به بازدید از آخرین وضعیت فاز اول پروژه تهرانسر به همراه معاون فنی مهندسی سازمان ملی زمین و مسکن در طرح اقدام ملی تولید مسکن، اظهار داشت: با فعال و سه نوبتی شدن شیفت کاری و همچنین با توجه به توان بالای سازندگان و انبوه‌سازان طرف قرارداد با این اداره کل، زمان بندی اجرای پروژه از 36 ماه به 27 ماه کاهش خواهش یافت.

  وی افزود: نقشه‌های تهرانسر به تأیید سازمان آتش نشانی رسیده و عملیات خاکبرداری بلوک‌ها ظرف دو هفته آینده تمام خواهد شد تا آماده شروع مرحله بعدی یعنی آرماتور بندی و فونداسیون شود.

  محبت خواه با تاکید دوباره بر ادامه کار در شیفت شبانه، تصریح کرد: اگر قرار است بهره‌وری در زمان بالا برود، لازم است شیفت شبانه با قدرت پیگیری شود.

  مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران گفت: لازم است بازهم از همه انبوه‌سازان، فعالان صنعتی در حوزه مسکن، صاحبان نوآوری‌ها و فناوری‌های نوین در حوزه مسکن چه اشخاص حقیقی و حقوقی برای همکاری داشته باشیم.

  وی ادامه داد: فعالان دعوت شده در حوزه مسکن برای مذاکرات اولیه لازم است به حوزه اقدام ملی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران مراجعه کرده تا به این شکل با افزایش بهره‌وری در وقت و زمان در این طرح، شرایط را برای افزایش ساخت مسکن فراهم کنیم.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی