مدیران خودروعصر اعتبار

معاون رییس‌جمهور در حاشیه بازدید از آزادراه غدیر خبر داد:

سرمایه‌گذاری ۳۶۰۰ میلیاردتومانی برای آزادراه غدیر

عصر ساختمان- رییس سازمان برنامه و بودجه ضمن اعلام سرمایه‌گذاری ۳۶۰۰ میلیاردتومانی برای آزادراه غدیر از افتتاح آن با حضور رییس‌جمهوری در ماه‌های آتی خبر داد.

سرمایه‌گذاری ۳۶۰۰ میلیاردتومانی برای آزادراه غدیر
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از ایلنا، محمدباقر نوبخت معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه در حاشیه بازدید از آزادراه غدیر با اشاره به اینکه بر اساس وعده وزیر راه و شهرسازی و با مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء پروژه آزادراه غدیر در سالجاری افتتاح می‌شود و مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت، گفت: این پروژه پروژه بزرگی است که 3600 میلیاردتومان برای آن سرمایه‌گذاری شده است و همانطور که گفته شد در ماه‌های آینده، با حضور رییس جمهور، بهره‌برداری می‌شود.

  معاون رییس‌جمهور، اهمیت پروژه آزادراه غدیر را هم از جنبه هزینه- فایده و هم از نظر اثر و نقشی که در توسعه کشور دارد، با اهمیت خواند و افزود: سازمان برنامه و بودجه از پروژه‌های تاثیرگذار حمایت می‌کند.

  رییس سازمان برنامه و بودجه توضیح داد: آزادراه غدیر به طول 158 کیلومتر که با احتساب رمپ‌ها حدود 200 کیلومتر می‌شود سبب تسهیل در عبور و مرور و کاهش بار ترافیکی در محورهای شمال غربی و غربی کشور می‌شود.

  نوبخت یادآور شد: سال گذشته قطعه اول آزادراه تهران-شمال و همچنین اسفندماه مسیر همت-کرج افتتاح شد که افتتاح این مسیرها موجب کاهش بار ترافیکی از سمت تهران به کرج شد.

  وی اهمیت آزادراه غدیر را صرفه‌جویی در وقت و همچنین هزینه سوخت برشمرد و گفت: برای سازمان برنامه و بودجه این پروژه بسیار پراهمیت است و تاکنون به رغم محدودیت درآمدها و منابع، طرف مشارکت ما که قرارگاه خاتم‌الانبیاء است طبق برنامه‌ریزی کار را پیش برده است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی