مدیران خودروعصر اعتبار

واگذاری ۳۵۲ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد در اسفند ۹۹

عصر ساختمان- مدیرکل کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه یکی از نیازهای مددجویان مسکن است از واگذاری ۳۵۲ واحد مسکونی به مددجویان تحت پوشش در ۱۴ اسفند ماه ۹۹ خبر داد.

واگذاری ۳۵۲ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد در اسفند ۹۹
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از تسنیم، سید ابوالفضل پرپنچی در آیین رونمایی از 352 واحد مسکونی در حال ساخت مددجویان استان تهران که صبح امروز با حضور سید مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد در شهرستان پیشوا برگزار شد اظهار کرد: یکی از نیازهای مددجویان مسکن است. در این بخش کمیته امداد در سال های اخیر توجه ویژه ای را به این مسئله داشته است.

  وی افزود: تعداد قابل توجهی از مددجویان کمیته امداد نیز همچنان مستاجر هستند و نیاز است به این مسئله توجه ویژه ای شود. در  همین ارتباط احداث مسکن در شهرستان های مختلف استان تهران در دستور کار قرار گرفته است.

  پرپنچی با اشاره به پیشرفت حدود هفتاد درصدی واحدهای مسکونی در شهرستان پیشوا خاطرنشان کرد: بنا بر بازدیدی که امروز انجام گرفت و تاکید ریاست کمیته امداد 352 واحد مسکونی در چهاردهمین اسفندماه امسال به بهره برداری خواهد رسید.

  مدیرکل کمیته امداد استان تهران تصریح کرد: امیدواریم شهرداری نیز با همکاری فرمانداری پیشوا شرایط لازم برای تامین زیرساخت های مورد نیاز این واحدها فراهم کند تا این تعداد واحد همزمان با سالروز تشکیل کمیته امداد در 14 اسفند ماه امسال به بهره برداری برسد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی